Neler Yeni

Ultima-3600 alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emirhan Akpınar
Bütçe
7500

Sistem bu arkadaşlar. Haftaya almayı düşünüyorum. Yazılımla uğraşıyorum. Ayriyeten de oyun oynayacağım. İleriye dönük düşündüğümden 3600 (6c/12t) tercih ettim. Sizin görüşleriniz neler?

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Akın Serhan Toğrul
aşırı pahalı
sistemi başka bir hazır sistem sitesinde toplayınca en azından 400 lira daha pahalı oluyor nasıl aşırı pahalı dediğinizi anlamadım 3 fanlı strix ekran kartı var sistemde 2 fanlı dual değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem bu arkadaşlar. Haftaya almayı düşünüyorum. Yazılımla uğraşıyorum. Ayriyeten de oyun oynayacağım. İleriye dönük düşündüğümden 3600 (6c/12t) tercih ettim. Sizin görüşleriniz neler?
aslında sitede beğenmediğim tek sistem o keşke 2060 yerine rx5600 lü sisteme yönelseniz rtx2060 rtx e başlangıç sonuçta ileride çıkıcak oyunlara yetip yetmeyeceğini bilmiyoruz önerim saf güç açısından rx5600e yönelmeniz olur yinede çok bilgili bir insan değilim daha tecrübeli biri cevap verirse iyi olur (site kesinlikle çok iyi özelleştirme seçeneği de olmadığı için fiyatlar diğer sitelere kıyasla ucuz)

mehmet_s

80+ Silver
En İyi Cevap
7
sistemi başka bir hazır sistem sitesinde toplayınca en azından 400 lira daha pahalı oluyor nasıl aşırı pahalı dediğinizi anlamadım 3 fanlı strix ekran kartı var sistemde 2 fanlı dual değil
sistemin kasası kötü, psu su eski. sırf 3 fanlı ekran kartı var diye fazla para verilmez!!

çok yakın fiyata 2060 super li sistem var hem de kazık vatan da;

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7

Alınmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emirhan Akpınar
Mesaj otomatik birleştirildi:

aslında sitede beğenmediğim tek sistem o keşke 2060 yerine rx5600 lü sisteme yönelseniz rtx2060 rtx e başlangıç sonuçta ileride çıkıcak oyunlara yetip yetmeyeceğini bilmiyoruz önerim saf güç açısından rx5600e yönelmeniz olur yinede çok bilgili bir insan değilim daha tecrübeli biri cevap verirse iyi olur (site kesinlikle çok iyi özelleştirme seçeneği de olmadığı için fiyatlar diğer sitelere kıyasla ucuz)
Biraz Nvidia kullanmak istediğimden bunu seçmek istedim, bu seri ekranın kartı RX5600'den sizce daha iyi perfonmans vermez mi?

Kasa & PSU konusunda size katılıyorum fakat bana uygun geldiğinden almak istiyorum.

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Akın Serhan Toğrul
Biraz Nvidia kullanmak istediğimden bunu seçmek istedim, bu seri ekranın kartı RX5600'den sizce daha iyi perfonmans vermez mi?

Kasa & PSU konusunda size katılıyorum fakat bana uygun geldiğinden almak istiyorum.
bildiğim kadarıyla saf güç açısından rx5600 bir tık üstte tabii ki rtx 2060 bunu rtx ve dlss ile çözüyor fakat şahsi fikrim rx5600 yönünde fakat içimde küçük de olsa bir amd fanboyluğu var son zamanlarda yalan olmasın :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,120
Üyeler
152,617
Son üye
Handan Şahin
Top Bottom