Neler Yeni

Uludağ Üni EEM vs Gazi Üni Makine

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
ibrahim Satılmış
Başlıkta görüldüğü üzere Bursa Uludağ Üniversitesi eem ve Gazi üniversitesi makine arasında kaldım. Şahsen ben biraz daha bölüm olarak eem tarafındayım ama gazi'nin ankara da bulunması iş ve staj imkanların fazla olması ve iyi bir üniversite olduğu için kararsız kaldım. Bu üniversiteler ve bölümleri okuyan varsa veya hakkında bilgi sahibi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Pukiina

80+ Bronze
Başlıkta görüldüğü üzere Bursa Uludağ Üniversitesi eem ve Gazi üniversitesi makine arasında kaldım. Şahsen ben biraz daha bölüm olarak eem tarafındayım ama gazi'nin ankara da bulunması iş ve staj imkanların fazla olması ve iyi bir üniversite olduğu için kararsız kaldım. Bu üniversiteler ve bölümleri okuyan varsa veya hakkında bilgi sahibi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam seçtiğiniz üniversitedeki hocaların akademisyen etkinliğine bakın. Mesela kendilerini geliştirmişler mi, neler yapmışlar, Profosör sayısı kaç tane, bunlar önemli hocam buna göre tercih yaparsanız okuyup bitirdiğinizde emin olun iyi yerlerde zaten olursunuz. Cv de gösterirsiniz kendinizi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,122
Üyeler
157,033
Son üye
omuur06
Top Bottom