Neler Yeni

uncharted kayıp miras bulmacadan mı ibaret?

JSezar

80+ Silver
küçük bir harita var ordan oraya gidiyorum ipucu topluyorum falan.oyunun devamı bundan ibaret mi?şuan 4.bölümdeyim acayip sıktı.uncharted 4 gibi zevkli değil,çok farklı oyun,sinematik yok gibi bir şey.ilk oyunları oynamadığım için hikayeyi de bilmiyorum.aksiyondan da keyif almıyorum.sizce bırakmalı mıyım?

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Yunus Şahin
Biraz daha dene, hoşuna gitmezse bırak bence. Bende konusunu açmıştım. Oyna dediler. Oynadım güzeldi ama öyle 4 gibi ağzım açık oynamadım. :D

JSezar

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biraz daha dene, hoşuna gitmezse bırak bence. Bende konusunu açmıştım. Oyna dediler. Oynadım güzeldi ama öyle 4 gibi ağzım açık oynamadım. :D
4 çok güzeldi,ara vermeden kayıp mirasa başladım fakat zorla oynuyorum.bulmacalı oyunları sevmem,bunda nerdeyse her şey bulmaca.diğer bölümlerde oyun nasıl?

DicDal

80+
Oyunu bitirmiş biri olarak aksiyon çok az ve evet dediğin gibi bulmaca ve çoğunlukla bir yere gidip duruyorsun hikayesi güzel sayılırdı.

JSezar

80+ Silver
Oyunu bitirmiş biri olarak aksiyon çok az ve evet dediğin gibi bulmaca ve çoğunlukla bir yere gidip duruyorsun hikayesi güzel sayılırdı.
hocam,hikayesi ilk oyunlarla bağlantılı sanırım.hiç bir şey anlamadım.fildişini bulunca oyun bitiyor mu?

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,061
İsim
Berk
küçük bir harita var ordan oraya gidiyorum ipucu topluyorum falan.oyunun devamı bundan ibaret mi?şuan 4.bölümdeyim acayip sıktı.uncharted 4 gibi zevkli değil,çok farklı oyun,sinematik yok gibi bir şey.ilk oyunları oynamadığım için hikayeyi de bilmiyorum.aksiyondan da keyif almıyorum.sizce bırakmalı mıyım?
bir nevi evet daha doğrusu güzel türkçe seslendirmesiyle akan güzel bir hikaye/yarı aksiyon/yarı puzzle oyunu.

JSezar

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,088
Üyeler
141,396
Son üye
AhmetCNDR