Neler Yeni

Üniversite için Hangi bilgisayarı almalıyım Mac hp asus lenovo msi acer?

dostveviski

80+ Bronze
Mac yazılım için kullanılmaz için açıklaman koskoca yazılım evreninde c# form olmamalı ya.Kaldı ki .NET geliştirebiliyorsun. Macbook'u sadece Windows Form App projeleri için kullanamamanız, MacOS'un yazılım geliştirme için iyi bir platform olmadığı anlamına gelmez. Windows'ta da iOS uygulama geliştiremiyorsun. iOS mu dünyada daha çok kullanılıyor yoksa c# form mu? O zaman windows da yazılım için kullanılacak platform değil.
Peki Yazılım Mühendisi arkadaşım peki! Sen kullanışlılığı şirketin verdiği pclere göre kıyaslamaya devam et :D

yenigeldim

80+ Silver
Peki Yazılım Mühendisi arkadaşım peki! Sen kullanışlılığı şirketin verdiği pclere göre kıyaslamaya devam et :D
açıklaman olmayınca böyle kaçamak cevapların gayet iyiymiş. bilmeden konuşma işini bırakalım ama. Mac yaramazmış, kullanmamışsındır da eminim :D Meslek lisesinde c# form mu yazacaksın :D

dostveviski

80+ Bronze
açıklaman olmayınca böyle kaçamak cevapların gayet iyiymiş. bilmeden konuşma işini bırakalım ama. Mac yaramazmış, kullanmamışsındır da eminim :D Meslek lisesinde c# form mu yazacaksın :D
ahaha yok senin yazılım mühendisi(!) ünvanıyla bir yerde çalışabileceğini pek inanmadım herhangi bir şeyin fanatiği ile tartışmaya kesinlikle girilmemeli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

+ayrıca toksik bir kişiliğin var kimse yaklaşmamalı sana.

yenigeldim

80+ Silver
ahaha yok senin yazılım mühendisi(!) ünvanıyla bir yerde çalışabileceğini pek inanmadım herhangi bir şeyin fanatiği ile tartışmaya kesinlikle girilmemeli.
fanatik değilim ki benim windows cihazım da var. yazılım için Mac alınmaz lafı yanlış. sadece windows form geliştiremiyorsun diye alınmayacak mı yani?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,218
Üyeler
157,497
Son üye
azizdindar
Top Bottom