Neler Yeni

Unreal Engine İçin Laptop Önerisi Verebilir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muhammed Emir Turanlı
Bütçe
5000
Arkadaşlar merhaba.
Sizlerden bir dileğim olacak.
Unreal Engine'ı sorunsuz çalıştıracak bir laptop önerisi verebilir misiniz?
Teşekkürler.

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
O bütçeye paylaşımsız ekran kartlı bir laptop bulabileceğinizi sanmıyorum. Oyunu yaparsınız da nasıl test edersiniz bilmem masaüstü düşünürseniz size araştırıp link gönderebilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acer Swift SF314-42 AMD Ryzen 3 4300U 8GB 128GB SSD Linux Fiyatı (hepsiburada.com)
bakın mesela şu bilgisayar 5300tl bandında bütçenizi biraz aşıyor. Hem 128gb gibi çok düşük hafıza değerlerine sahip hem de paylaşımlı. 8GB rami olabilir fakat belirli bir miktarını ekran kartına ayıracağını düşünürsek ve unreal engine sistem gereksinimleri 8gb ram ibaresine sahip. Bu bütçede laptop önermem

Hz.Furkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan csgn
Arkadaşlar merhaba.
Sizlerden bir dileğim olacak.
Unreal Engine'ı sorunsuz çalıştıracak bir laptop önerisi verebilir misiniz?
Teşekkürler.
Hocam 2.el bak bence, and en kötü ihtimal 1050 ekran kartlı bi model bulsan seni idare edebilir diye düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muhammed Emir Turanlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam 2.el bak bence, and en kötü ihtimal 1050 ekran kartlı bi model bulsan seni idare edebilir diye düşünüyorum
Bende öyle düşünüyorum.5000 lirayı zaten öylesine yazdım ama büyük ihtimalle 2. El monster yada msi alırım ve yeniden teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Mahmut ÇELİK
Instagram
www.instagram.com/mahmutcelik53/
Twitter
mahmutcelik53
Çok zor o bütçeye ama 7 k yapabilirsen güzel bir sistem toplayabilirsin bu da işini görür ama laptop biraz zor olur ama dell laptoplarına bakabilirsin belki uygun fiyatlı vardır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,996
Üyeler
142,069
Son üye
un4saken
Top Bottom