Neler Yeni

unuttuğum bir eski oyun

Kaangla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kaan Güldoğan
yıl 06-07 felan olması lazım ben 5-6 yaşlarındayım işte o zaman hem masaüstü pc hemde laptop ta oynadığım bir oyun vardı ben kendimce hep çufçuf derdir:).neyse onu ne yaptım ne ettim adını hatırlayamadım googleda da araştırtım konusunu arastırarak ama bulamadım belki burada bilen çıkar.
oyun askeri bir oyun havadan paraşütle yanında iki bot asker ile bir yüksekte bir yere iniyorsunuz sonra teker teker orada olan teröristleri sessizce indiriyorsunuz sonra yavaş yavaş ana üst leri var bunların böyle 4 tane de gözlem kulesi teröristler yine gözlemliyor sonra ister sessiz ister pata küte giriyorsunuz hepsini öldürdükten sonra o üst te bir belge var onu alıp orayı bombalıyorsunuz oradan çıkıp biraz ileri gidip orada yine terörist var onlarıda indiriyorsunuz sonra havadan bir helikopter inip sizi alıyo orada oyun bitiyor sonra bu galiba dlc paketiydi çünkü oyun bitiminde bir sürü yeni resimli bölüm vardı ama onlar bende olmadığı için oynayamadım o oyunun cd si vardı çok isteyen bir arkadaşıma vermiştim 10 yıl önce ama oda alıp yükleyemeden cd kayboldu elimde oyunun ne ismi ne de cd si kaldı umarım içimizden biri adını biliyordur biliyorsa çok sevinirim gerçekten.

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet
reis o kadar şey hatırlıyon bir isminimi unuttun :)

Kaangla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kaan Güldoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
reis o kadar şey hatırlıyon bir isminimi unuttun :)
vallahi hatırlamıyorum ya dediğim gibi hem 5-6 yaşındaydım okumam felanda yok anasınıfına gidiyorum bide okumam olmadığı için hep çufçuf derdim.

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet

Act of War: Direct Action​

olabilirmi

Kaangla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kaan Güldoğan

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,271
İsim
Furkan Daşcı
yıl 06-07 felan olması lazım ben 5-6 yaşlarındayım işte o zaman hem masaüstü PC hemde laptop ta oynadığım bir oyun vardı ben kendimce hep çufçuf derdir:).neyse onu ne yaptım ne ettim adını hatırlayamadım googleda da araştırtım konusunu arastırarak ama bulamadım belki burada bilen çıkar.
oyun askeri bir oyun havadan paraşütle yanında iki bot asker ile bir yüksekte bir yere iniyorsunuz sonra teker teker orada olan teröristleri sessizce indiriyorsunuz sonra yavaş yavaş ana üst leri var bunların böyle 4 tane de gözlem kulesi teröristler yine gözlemliyor sonra ister sessiz ister pata küte giriyorsunuz hepsini öldürdükten sonra o üst te bir belge var onu alıp orayı bombalıyorsunuz oradan çıkıp biraz ileri gidip orada yine terörist var onlarıda indiriyorsunuz sonra havadan bir helikopter inip sizi alıyo orada oyun bitiyor sonra bu galiba dlc paketiydi çünkü oyun bitiminde bir sürü yeni resimli bölüm vardı ama onlar bende olmadığı için oynayamadım o oyunun cd si vardı çok isteyen bir arkadaşıma vermiştim 10 yıl önce ama oda alıp yükleyemeden cd kayboldu elimde oyunun ne ismi ne de cd si kaldı umarım içimizden biri adını biliyordur biliyorsa çok sevinirim gerçekten.
Oyunun suresi ne kadardı

Kaangla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kaan Güldoğan
yani çok hatırlayamıyorum ama belki 30 dk max 1 saat sürüyordu kısaydı yani

Kaangla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kaan Güldoğan

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,271
İsim
Furkan Daşcı
Screenshot_20201127-163906.png

Kaangla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kaan Güldoğan
Stalker desem baya eski bide ne zamanin oyunu kac yasindaydiniz ve simdi kac yasindasiniz
o zaman 5-6 şimdi 18.
ama şimdi buldum Delta Force muş burada yazan birkaç oyunun ismiyle araştırma yapınca çıktı çok teşekkür ederim.

Top Bottom