Neler Yeni

Up/Down izinli VDS önerebilir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Zahir
Herkese iyi forumlar. Sorunsuz up/down yapabileceğim bir VDS/Dedicated arıyorum. Aşağıda listelediğim şartları taşıyorsa benim için yeterli.

Tercih ettiğim özellikler:
Konsol - VNC bağlantısına sahip olan.
Port: 1 Gbps
Trafik: Aylık 1TB Yeterli (Gerçekten düzgün hesaplanması gerekiyor. Çünkü önceden satın aldığım hizmette bazen kontrol ettiğimde fazlasıyla kullanılmış olarak gösteriyordu ve bu çok sinir bozucu bir durum)
RAM: En az 16 GB
Depolama: En az 200 GB NVME SSD veya sadece SSD
İşletim Sistemi: Server 2019 / Server 2022 / Win 10 / Win11
İşlemci: 8 çekirdekli performansa yönelik bir işlemci. (Kesinlikle işlemci GHZ kısıtlaması olmamalı)
Kontrol Paneli: Sunucuyu rahatça kapatıp açabileceğim, gerekirse format atabileceğim, yeniden farklı bir sistem kurabileceğim bir paneli olması gerekli.
Destek: Olası bir problemde 2-3 saat içinde geri dönüş ve çözüm sağlayan, sunucu durduk yere yavaşladığında(benden kaynaklı değil) biz saldırıya uğradık o yüzden sizin sunucu yavaşladı demeyecek kadar koruması olan ve çözüm odaklı bir teknik desteğin olması.
Konum: Almanya, Fransa, Amerika, İngiltere fark etmez yeterki up/down hızları yüksek ve izinli olsun ve de sorun çıkartmasın yeterli. TR lokasyon kesinlikle istemiyorum.

Eğer test etme imkanım olursa ve istediğim gibiyse en az 3 aylık satın almayı planlıyorum. Ayrıca indirimli olursa harika olur.

Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

yerçileği

80+ Bronze
Fiyat sıkıntınız yok gibi duruyor fiyat yazmamışsınız ovhden kendinize özel hatlı dedicadet sunucu alabilirsiniz yada ortak hatlı paketler mevcut ama onlarda 1 hattı ortak kullandığınızdan tam olarak 1gbps alamazsınız ama fiyatı daha uygundur

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Zahir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyat sıkıntınız yok gibi duruyor fiyat yazmamışsınız ovhden kendinize özel hatlı dedicadet sunucu alabilirsiniz yada ortak hatlı paketler mevcut ama onlarda 1 hattı ortak kullandığınızdan tam olarak 1gbps alamazsınız ama fiyatı daha uygundur
Zaman ayırıp cevapladığın için teşekkür ederim ama OVH'de istediğim donanıma çok para ödemiş oluyorum. %50 fiyatına satan bir sürü site var ama depolama veya işlemci kısıtlaması oluyor. OVH'de aylık 3K'ya yakın para ödemem lazım, onun yerine sistem alayım 3K öderim daha iyi.
Aylık maksimum 1750₺'ye kadar alabilirim.

yerçileği

80+ Bronze
Zaman ayırıp cevapladığın için teşekkür ederim ama OVH'de istediğim donanıma çok para ödemiş oluyorum. %50 fiyatına satan bir sürü site var ama depolama veya işlemci kısıtlaması oluyor. OVH'de aylık 3K'ya yakın para ödemem lazım, onun yerine sistem alayım 3K öderim daha iyi.
Aylık maksimum 1750₺'ye kadar alabilirim.
sürekli olarak ne kadar up/down yapacaksın ortalama

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,051
Üyeler
140,754
Son üye
cagatayd
Top Bottom