Neler Yeni

UPS Kargo Cumartesi Günleri dağıtım yapıyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Semih Candan
Arkadaşlar merhaba. İtopyadan aldığım ürün geç de olsa kargoya verildi durduk yere 1 gün depoda bekledi. Asıl sorum az önce çağrı sonucu alındı dendi ve istanbul içindeyim bende. Normalde diğer kargo firmaları pandemi olsa bile cumartesi hala dağıtım yapıyor. UPS firmasını hiç anlamadım anlamayacağım çok garip bir işleyişleri var. Demek istediğim cumartesi dağıtım yapılıyor mu UPS de?

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
Arkadaşlar merhaba. İtopyadan aldığım ürün geç de olsa kargoya verildi durduk yere 1 gün depoda bekledi. Asıl sorum az önce çağrı sonucu alındı dendi ve istanbul içindeyim bende. Normalde diğer kargo firmaları pandemi olsa bile cumartesi hala dağıtım yapıyor. UPS firmasını hiç anlamadım anlamayacağım çok garip bir işleyişleri var. Demek istediğim cumartesi dağıtım yapılıyor mu UPS de?
Hocam cumartesi çalışıyorlar pazar çalışmıyorlar diye biliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Semih Candan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam cumartesi çalışıyorlar pazar çalışmıyorlar diye biliyorum.
tamamdır sizce yarın gelir mi pzt işteyim ups şubem de en yakın 8-9km ötede. Aldığım üründe yaya taşınacak şekilde değil. İstanbul içindeyim.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
tamamdır sizce yarın gelir mi pzt işteyim ups şubem de en yakın 8-9km ötede. Aldığım üründe yaya taşınacak şekilde değil. İstanbul içindeyim.
Yani hocam bence gelir ama şans işi şimdi ne desem bilemedim. :)

Top Bottom