Neler Yeni

UPS kargomu başkasına teslim etmiş ve adres bilgimi bilmiyorlarmış (!)

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
890
İsim
Furkan Görür
Teknosa'dan sipariş çıkmıştım. 14 Mart'ta UPS Kargo'ya verildi. Bugün teslim edildiğine dair SMS ve mail geldi.

UPS Kargo takip kısmında baktığımda sadece alıcının adını görebiliyordum. Hemen Teknosa'yı aradım ve durumu anlattım. Ticket açtıklarını söylediler ve UPS'den kargo bilgi talebi beklediklerini söylediler. Daha sonra UPS firmasını aradım bana kargonun teslim edildiği ve gönderici firma (Teknosa) tarafından adres bilgisi verilmediği için hangi adrese teslim yaptıklarını bilmediklerini söylediler şaka gibi.

Ne yapmam gerekiyor?

Ek 1: Burada teslimatın yapıldığı yazıyor.
Ek 2: UPS'ye arama ve mail yoluyla ulaştıktan sonra bana gelen mail.

Ek olarak ben Hatay'da yaşıyorum. Fakat ürün Adana'da teslim edilmiş sanırım.

Ekler

• 1.jpeg
    1.jpeg
    444.9 KB · Hit: 97
  • 2.JPEG
    2.JPEG
    236.4 KB · Hit: 94

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
890
İsim
Furkan Görür
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
UPS Türkiye twitter den iletişime geçtim. Gönderici sisteme bilgilerinizi entegre etmemiş diye gönderici ile iletişime geçin dedi.

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,048
İsim
Muhammet Trabzon
Hocam, ben de Hatay'da yaşıyorum. Bazı kargo firmaları şu an Hatay'a teslimat yapmıyor. Bununla ilgili bir sorun olabilir.

Ayrıca, E-Devletten Tüketici Hakem Heyetine başvurun.

anilg002

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ANIL GÜL
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım-Donanım
Steam
LİAN
Discord
AnilG2
Uygunsuz Dil
ben olsam giderim şubeye kurye kim ise öğrenir yapışırım yakasına derim düş lan önüme götür beni nereye bıraktıysan ever silah zoruyla a*k öyle ticket açarak sistemsel vs. şeylerle çözülecek iş değil bu.

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
Mertol
Uygunsuz Dil
E adres yoksa neye göre teslim etmişler?
ben olsam giderim şubeye kurye kim ise öğrenir yapışırım yakasına derim düş lan önüme götür beni nereye bıraktıysan ever silah zoruyla a*k öyle ticket açarak sistemsel vs. şeylerle çözülecek iş değil bu.
Aynen kurye de onlarca paket içerisinden seninkini hatırlayacak bi de seni götürecek. Sistemsel olarak vs çözülemeyeceğini de hemen çözmüş armut.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Cihan Duman
Dünyanın en iyi kargosunu bile dandikleştirebilecek bir ülke düşünün, ups'in türkiye yöneticileri tam bir fiyasko

anilg002

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ANIL GÜL
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım-Donanım
Steam
LİAN
Discord
AnilG2
Uygunsuz davranış
Aynen kurye de onlarca paket içerisinden seninkini hatırlayacak bi de seni götürecek. Sistemsel olarak vs çözülemeyeceğini de hemen çözmüş armut.
adamın işi bu işi. aynısı başına gelse köpek gibi havlarsın burada ne yapayım ne yapayım diye bu yazımdan dolayı kısıtlama yiyeceğim ama hakediyorsun avel herif.

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
Mertol
Uygunsuz davranış
adamın işi bu işi. aynısı başına gelse köpek gibi havlarsın burada ne yapayım ne yapayım diye bu yazımdan dolayı kısıtlama yiyeceğim ama hakediyorsun
Ancak senin gibileri havlar bu durumda. Sorununiu dile getirirsin sonra da süreci beklersin. Yok kargpcuyu alcakmış önüne de falan da filan. Adam ne görürse ne denilirse onu yapıyor. Şu yazdıklarında en ufak bi mantık kırıntısı yok. Oturacaksın sürecin sonuçlanmasını bekleyeceksin. Her türlü ürünün eline gelir zaten.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
890
İsim
Furkan Görür
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam, ben de Hatay'da yaşıyorum. Bazı kargo firmaları şu an Hatay'a teslimat yapmıyor. Bununla ilgili bir sorun olabilir.

hatay reyhanlı da şuan tüm kargolar aktif. Kısaca istanbulda bir ürün kargoya verilirse 2.gün elimde oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

UPS Türkiye twitter den iletişime geçtim. Gönderici sisteme bilgilerinizi entegre etmemiş diye gönderici ile iletişime geçin dedi.

Dünyanın en iyi kargosunu bile dandikleştirebilecek bir ülke düşünün, ups'in türkiye yöneticileri tam bir fiyasko

adamın işi bu işi. aynısı başına gelse köpek gibi havlarsın burada ne yapayım ne yapayım diye bu yazımdan dolayı kısıtlama yiyeceğim ama hakediyorsun avel herif.

Ancak senin gibileri havlar bu durumda. Sorununiu dile getirirsin sonra da süreci beklersin. Yok kargpcuyu alcakmış önüne de falan da filan. Adam ne görürse ne denilirse onu yapıyor. Şu yazdıklarında en ufak bi mantık kırıntısı yok. Oturacaksın sürecin sonuçlanmasını bekleyeceksin. Her türlü ürünün eline gelir zaten.

Arkadaşlar TEKNOSA beni aradı bugün. UPS kargo adresi bilmediği için UPS Deposuna teslim edilmiş o yüzden teslim alanın ismi yazıyordu. Teknosa aradı beni ürünü farklı adrese gönderelim mi diye kabul etmedim iade istedim ya da farklı kargo firması ile gönderin dedim. Farklı kargo firması ile teslimat yapamıyoruz dedi o zaman iade ile israr edince, başka bir kargo firması ile teslim yapabilir miyiz bir bakalım dedi size geri dönüş sağlayacağım dedi.

Top Bottom