Neler Yeni

Ups kargomu teslim etmedi

Retr0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Retr0x
İnceHesap üzerinden Abdullah abinin incelediği Southpaws sistemini satın almıştım 1.7.2022 tarihinde kargoya verildi tahmini teslimat 4.7.2022 yani bugündü gelmeyince ups müşteri hizmetlerini aradım adresin gönderen tarafından eksik verildiğini ve bu yüzden teslim edilmediğini söylediler madem adres eksik neden haber vermiyorlar anlamadım ben aramasam bilgilendiren herhangi bir mesaj ve mail de yok müşteri hizmetleri adresi güncellemem için link attı oradan adresimi düzelttim kargomu tekrar dağıtıma çıkarırlar mı yoksa geri mi gönderirler herhangi bir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
ups hep böyle yapıyor daha önce konusu açılmıştı söylemiştim ben bi kere kargoma 3 hafta sonra aldım sen neler yaşarsın bilemıyorum dostum geçmiş olsun

Sir Cem T-oker

80+ Gold
ups baya kaliteli kargo firması. böyle bir şey olması garip. satıcıyla alakalı bir şey olabilir.

Retr0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Retr0x
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ups hep böyle yapıyor daha önce konusu açılmıştı söylemiştim ben bi kere kargoma 3 hafta sonra aldım sen neler yaşarsın bilemıyorum dostum geçmiş olsun
evet bende senin konunu okuyordum teşekkürler umarım bir an önce gelir
Mesaj otomatik birleştirildi:

ups baya kaliteli kargo firması. böyle bir şey olması garip. satıcıyla alakalı bir şey olabili ups de daha önce böyle bir sorun yaşamamıştım İnceHesap adres bilgimi eksik vermiş

ups baya kaliteli kargo firması. böyle bir şey olması garip. satıcıyla alakalı bir şey olabilir.
ups de daha önce bir sorun yaşamamıştım İncehesap adres bilgisini eksik vermiş ama ups de adres bilgisinin eksik olduğunu bana haber vermediler asıl sorun bu kargom boş yere bekliyor

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Hocam iadeye dönme ihtimali mevcut. Kargonun takip bilgisi varsa sürekli hareketlerini incele. Satıcı firmaya geri dönerse satıcıyla iletişime geçip tekrar adres bilgisine göre şevkini yapabilirler.

Retr0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Retr0x
Hocam iadeye dönme ihtimali mevcut. Kargonun takip bilgisi varsa sürekli hareketlerini incele. Satıcı firmaya geri dönerse satıcıyla iletişime geçip tekrar adres bilgisine göre şevkini yapabilirler.
Teşekkürler hocam kontrol ediyorum bugün gidip şubeden teslim alacağım

Semihhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Semih
Bana 1 ay içinde gelmişti dandik kargocu demiştim ama baktım dünya çapında iş yapıyorlarmış.
Senin sorunun satıcıyla alakalı olabilir.

Retr0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Retr0x
Bana 1 ay içinde gelmişti dandik kargocu demiştim ama baktım dünya çapında iş yapıyorlarmış.
Senin sorunun satıcıyla alakalı olabilir.
Satıcının da hatası var adres bilgisini eksik vermiş , ups de hatalı onlarda bana bilgilendirme yapmadılar

Top Bottom