Neler Yeni

USB Kulaklık Önerisi

sahund19

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Özkan Abaz
İyi forumlar arkadaşlar. Laptop'umun ses kartı kırık olduğu için jak girişi çalışmıyor. Bana 300-350 civarında önerebileceğiniz bir usb kulaküstü kulaklık öneriniz var mı acaba ?

Yakın zamanda Twitch'de kendi çapımda yayın yapmaya da başlayacağım bu yüzden başlangıç olarak kullanmak için mikrofonu da cidden güzel bir kulaklık arayışındayım. Bu fiyat bandında en çok Rampage modelleri var ancak Rampage'nin kulakiçi kulaklıklarından kullandım daha önce 2 defa ve ikisi de bozuldu bir süre sonra o yüzden çekincem var yine de kullanan arkadaşlardan deneyim ve tavsiyelerini bekliyorum.

eyelays

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Ali Serhat Akyüz
Rampage Comfort alabilirsin 260 tl idi en son.

hakanoncul9

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,069
İsim
Hakan Öncül
Instagram
hakanoncul9
Steam
https://s.team/p/cnrp-vkvb/KJTNGHKW
Twitter
hakanoncul9
Discord
https://discord.gg/w4BaEHcVg3

Marku

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Efe
İyi forumlar arkadaşlar. Laptop'umun ses kartı kırık olduğu için jak girişi çalışmıyor. Bana 300-350 civarında önerebileceğiniz bir usb kulaküstü kulaklık öneriniz var mı acaba ?

Yakın zamanda Twitch'de kendi çapımda yayın yapmaya da başlayacağım bu yüzden başlangıç olarak kullanmak için mikrofonu da cidden güzel bir kulaklık arayışındayım. Bu fiyat bandında en çok Rampage modelleri var ancak Rampage'nin kulakiçi kulaklıklarından kullandım daha önce 2 defa ve ikisi de bozuldu bir süre sonra o yüzden çekincem var yine de kullanan arkadaşlardan deneyim ve tavsiyelerini bekliyorum.
HS35 olabilir

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Rampage Comfort. Bütçe Artarsa Drop Plus
@eyelays

techno3030

80+ Bronze

sahund19

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Özkan Abaz
teşekkür ederim hepinize bu fiyat bandında sadece rampage modeli mi var ben anlamadım hep rampage öneriliyor. Dediğim gibi daha önce 2 kulaklığını kullandım 2 si de bozuldu. O yüzden ön yargım var bu kadar para verip 3-5 ay sonra bozulsun istemiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu trustları da niye böyle yapıyolar bilmiyorum ama oyuncak gibi duruyor aynı benim hiç hoşuma gitmiyor bu tip. sade olması daha iyi benim için.

Top Bottom