Neler Yeni

Utangaçlığımı nasıl yenerim

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
Utangaçlığımı nasıl yenerim ? normalde internette arkadaşlarımla felan tanıdıklarımla çok rahat konuşuyorum ancak dışarıda hiç öyle değilim ne yapmalıyım ?

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Virüs bittikten sonra falan tiyatro kursuna yazılabilirsin.
Hocam zaten sorun o o.O2 mesela kimse yokken çok güzelşarkı söylüyorum ediyorum başkaları gelince kuzu gibi bön bön bakıyorum sadece
Mesaj otomatik birleştirildi:

Virüs bittikten sonra falan tiyatro kursuna yazılabilirsin.
Hocam zaten sorun o o.O2 mesela kimse yokken çok güzelşarkı söylüyorum ediyorum başkaları gelince kuzu gibi bön bön bakıyorum sadece
Bir sınıf arkadaşım var durmadan şarkı söylüyor onun yanında utanmıyorum ama hepde onun yanında gezecek değilim o.O2

Aware

80+ Silver
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir sınıf arkadaşım var durmadan şarkı söylüyor onun yanında utanmıyorum ama hepde onun yanında gezecek değilim o.O2
Bu genelde başkası ne söyler sendromu :) başkasının ne dediğini umursamazsan olur biter mesela sıcak havalarda şemsiye alıp çıkasım çok geliyor ama yapmıyorum bil bakalım niye.

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Bu genelde başkası ne söyler sendromu :) başkasının ne dediğini umursamazsan olur biter mesela sıcak havalarda şemsiye alıp çıkasım çok geliyor ama yapmıyorum bil bakalım niye.
Haklısınız hocam bunu demeyi unuttum, başkası ne der diyor hep ailem bende oyüzden utanıyorum artık.

M** bu yazda şemsiyeyle geziyor derler, ama ben benim yapamadığımı yapan saçma şeyler yapanları daha haklı buluyorum ve hiç kötülemiyorum

Aware

80+ Silver
Haklısınız hocam bunu demeyi unuttum, başkası ne der diyor hep ailem bende oyüzden utanıyorum artık.

M** bu yazda şemsiyeyle geziyor derler, ama ben benim yapamadığımı yapan saçma şeyler yapanları daha haklı buluyorum ve hiç kötülemiyorum
Aslında mantıklı bir olay olduğu halde kimse yapmadığı için çekiniyor herkes sıcak hava sonuçta başıma niye güneş geçsin ki?

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Aslında mantıklı bir olay olduğu halde kimse yapmadığı için çekiniyor herkes sıcak hava sonuçta başıma niye güneş geçsin ki?
Hocam ben bir keresinde ne olabilirki dedim durduk yere daldım şarkı söylemeye felan eve gelirken sınıf arkadaşım geldi "m** mısın olm yürüsene normal normal ne mırıldanıyon" dediğinden beri yapmıyorum o.O2

Ve genelde kolum düz durmuyor, hep kolum dilenci gibi önde (en azından ailem dilenci gibi diyor)

En İyi Cevap
1
Utanmamak için tamamen soyun ve şehir merkezinde sağa sola koş böylece kimseden utamnazsın o.O2 (!)o.O2o.O2
ben utangaçlığımı böyle yendim eee boşuna pompacı demiyorlar😉(!)

o.O2

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Özgüven kazanman lazım.

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,039
İsim
Zeki Müren
???
Lan sendromun ismini sen mi verdin jsjdjncjdnf
Bu arada bu seninle ilgili bir şey özgüven sonradan kazanılmaz bence ama ben psikolog değilim

Aware

80+ Silver
Reis ama utandığı için üstüne gidemez ya üstüne gitme gücü olsa o zaman utanması olmaz
Nasıl felsefe yaptım ama👉
Sokrates yanında halt yemiş.
Başka yenme yolu yok psikoloğa gidilebilir.

Top Bottom