Neler Yeni

uygun fiyatlı mekanik klavye önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yusuf Serhat Özkan
Bütçe
250
250 tl bütçem var ve bir mekanik klavye almak istiyorum ancak internette satılan büyük değişik klavyelerden almak istemiyorum
olabildiğince sade olusa güzel olur
şu ana kadar 2 tane klavye modeli dikkatimi çekti

Gamepower Warlock Compact Mavi Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi :

Everest Kb-gx7 Bluesky Full Rainbow 9 Renk Mavi Switch Deri Bilek Destekli Mekanik Oyuncu Klavye

önerilerileriniz için teşekkür ederim

Nazenara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Mert ÖZ
İlgilendiği Kategoriler
Yakuza CZN Burak
Steam
https://steamcommunity.com/id/nazenara
Discord
nazenarakasuga

Tyİlker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
İlker Koca
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri, İç Donanımlar ve Konsollar
250 TL bütçem var ve bir mekanik klavye almak istiyorum ancak internette satılan büyük değişik klavyelerden almak istemiyorum

Everest Kb-gx7 Bluesky Full Rainbow 9 Renk Mavi Switch Deri Bilek Destekli Mekanik Oyuncu Klavye

Seni istediğinden caydırmak gibi olmasın. Başlarda ben de mekanik klavye arayışındaydım ve de hayatım boyunca her türlü switchde mekanik klavyede de oynamışımdır ancak artık gözümde pek bir önemi yok .O kadar mekanik klavye denememe rağmen en son gidip membran bir klavye aldım ve gayette memnunum. Bunu anlatma sebebim o bütçede sırf mekanik olması için düşük markalar değil de membran olarak kaliteli bir markayı tercih edersen seni üzmeyeceğini düşünüyorum. Oyunlarda pek bir artısı olacağını da düşünmüyorum çünkü çoğunluğumuz profesyonel anlamda oyun oynamıyoruz . Benim söyleyeceklerim bu kadar karar yine sana kalmış.

Son düzenleme:

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
250 TL bütçem var ve bir mekanik klavye almak istiyorum ancak internette satılan büyük değişik klavyelerden almak istemiyorum

50 TL indirim ile kesinlikle bu klavyeyi almanı öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yusuf Serhat Özkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Seni istediğinden caydırmak gibi olmasın. Başlarda ben de mekanik klavye arayışındaydım ve de hayatım boyunca her türlü switchde mekanik klavyede de oynamışımdır ancak artık gözümde pek bir önemi yok .O kadar mekanik klavye denememe rağmen en son gidip membran bir klavye aldım ve gayette memnunum. Bunu anlatma sebebim o bütçede sırf mekanik olması için düşük markalar değil de membran olarak kaliteli bir markayı tercih edersen seni üzmeyeceğini düşünüyorum. Oyunlarda pek bir artısı olacağını da düşünmüyorum çünkü çoğunluğumuz profesyonel anlamda oyun oynamıyoruz . Benim söyleyeceklerim bu kadar karar yine sana kalmış.
ben de pek klavyelerden anlamıyor şahsen 1.5 yıldır da a101 den 30 tl ye aldığım bı klavye kulanıyorum
bana önerebileceğin bi klavye var mı acaba

Sensei123

80+ Bronze

Gamepower ın ucuz klavyeleri alınmaz,attığın everest klavye fiyatına göre güzel gibi öneririm.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Tyİlker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
İlker Koca
İlgilendiği Kategoriler