Neler Yeni

uygun fiyatlı monitör

Aktif valorant oyuncusuyum 144 hz monitorüm var belli bir ranktan sonra yetmemeye başladı.
Bende yeni bir monitör arayışına başladım gördüm ki her şey gibi monitör fiyatları da uçmuş şöyle bi uygun fiyatlı monitör buldum forumda daha önce alan varsa feedbackleri ne çok merak ediyorum sitede 1 ay ölü pixel garantisi verdiklerini söylüyorlar.Ürün linkini bırakıyorum.
Daha önce almamış olanlar varsa fikirlerini merak ediyorum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok hocam daha önce AOC kullandım hiç memnun kalmadım birde böyle farklı markaları merak ediyorum kullanan birisi varsa cevap verirse sevinirim

kerim__

80+
Ben bu üründen aldım ölü pixel çıktı firma anında değişim yaptı şuan hiçbir sorun yok tamamen fiyat performans pc hocası da bu ürünle ilgili video paylaşmış bugün zaten oradan bakabilirsiniz güzel bilgiler veriyor ürünle ilgili sadece küçük bir hoparlör olsaymış keşke

Ben riske girip aldım 2 gündür kullanıyorum iyiki almışım pivot özelliği rgb özelliği gerçekten çok iyi bende valorant oynuyorum boş vakitlerimde gerçekten fark etti yazılım içinde alınabilir tavsiye ederim ürünü

• Konu Sahibi Konu Sahibi
geri bildirimleriniz için teşekkür ederim pc hocasındaki videoyu da izledim güzel gözüküyor ürünü bugün sipariş veriyorum gelince bir geri bildirim de ben yaparım

tolga_ck

80+
Ben firmadan hem direksiyon hem de bu ürünün 32 inç versiyonunu aldım şimdiye kadar bir sorun görmedim ürünlerle ilgili de oldukça açıklayıcı bilgiler veriyorlar tavsiye ederim iyi bir alışveriş oldu benim için

Hocam selamlar bu fiyata piyasada daha iyi monitör yok zaten alınır bence panel de dünyanın en büyük panel üreticilerinden BOE panelmiş panelde herhangi bir sorun yok zaten 1 ay ölü pixel garantisi veriyorlar

Hocam monitör ulaştı 2 gündür test ediyorum çok iyi ürün ve ayrıca firma müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapıyor benim için iyi bir alışverişti

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,892
Üyeler
141,645
Son üye
awgwgag
Top Bottom