Neler Yeni

Uygun fiyatlı sistem toplama

yavuzselimm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
yavuz bulut
Bütçe
1500
Beyler ekonomik durumları hepimiz az çok iyi biliyoruz bununla birlikte ikinci el kullanımı baya bir arttı bununla birlikte fiyatlarda ikinci elde bir hayli yükseldi ben eski bilgisayarıma gtx 960 tarzı ikinci el bir ekran kartı almayı düşünüyorum (baska önerileriniz varsa belirtebilirsiniz) ve onun yanına da performansı iyi olan uygun fiyatlı bir işlemci arıyorum ortalama 1.5k civarı işlemci ile ekran kartına ayırabilirim ayrıca bu tarz kartlar için ne gibi anakarta sahip olmam gerekiyor onu da söyleyebilirseniz çok mutlu olurum.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,346
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Rx470 olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemcinin pini önemli mesela Xeon x5450 775 pin

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emirhan Yılmaz
Beyler ekonomik durumları hepimiz az çok iyi biliyoruz bununla birlikte ikinci el kullanımı baya bir arttı bununla birlikte fiyatlarda ikinci elde bir hayli yükseldi ben eski bilgisayarıma gtx 960 tarzı ikinci el bir ekran kartı almayı düşünüyorum (baska önerileriniz varsa belirtebilirsiniz) ve onun yanına da performansı iyi olan uygun fiyatlı bir işlemci arıyorum ortalama 1.5k civarı işlemci ile ekran kartına ayırabilirim ayrıca bu tarz kartlar için ne gibi anakarta sahip olmam gerekiyor onu da söyleyebilirseniz çok mutlu olurum.
Knk bence işlemci i3 10100f al 1.5k civarında ikinci elde 1100 1200 TL bulursun temiz anakartta işlemcinin pinine göre al 1200 pin anakart valorantta 300 FPS falan oynarsın GTX 960 la beraber

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,605
Üyeler
141,993
Son üye
dydo
Top Bottom