Neler Yeni

Öneri Uygun Fiyatlı USB Bellek Önerisi

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
Bütçe
100
Arkadaşlar yakın zamanda USB belleğim bozuldu. Benimde okul derslerim için bir USB belleğe ihtiyacım var. Yeni bir tane alıcam fakat hangi marka kalitelidir veya ucuz olsada güvenilirmidir bilmiyorum. Uygun fiyatlı bir şeyler arıyorum. İçine birçok dosya yükleyeceğimden 32GB olsa iyi olur. USB 2.0/3.0 fark etmez ama 3.0 olursa daha iyi, fiyatına bağlı. USB Bellek piyasasını bilmiyorum o yüzden 100-120tl yi geçmesin.

Ben bir tane buldum. Hem 64GB hemde USB 3.2 Gen1:

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
M.Furkan Oduncu
Babamın arabası hiçbir usb yi okumuyordu 1 ay önce bundan aldım çalıştı ve baya da hızlı tavsiye ederim

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Babamın arabası hiçbir usb yi okumuyordu 1 ay önce bundan aldım çalıştı ve baya da hızlı tavsiye ederim
Hocam bi de diğerlerine göre baya ucuz. Ama şüphelendirmiyor değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bi de diğerlerine göre baya ucuz. Ama şüphelendirmiyor değil.
Hmm şimdi akakçedeki yorumlara bakınca Hızlı olmadığı ve kalitesiz olduğuna dair yorumlar gördüm

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Onur
Bende pc formatı için alıcam. Öneriniz nedir

buroxit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
Terkedilmiş İsmetpaşa Mah. Bayrampaşa / İstanbul
İsim
Bahtiyar Sözkesen
Instagram
instagram.com/profiles/buroxit
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199031367267
bunuda düşünebilirsin aynı marka sadece model farklı ayrıca marka takıntısı yapmanıza gerek yok çünkü genelde bu sorunlar pek çıkmaz usb belleklerde MuSaLLaT.EXE virüsü varsa bu başka ama flaş belleği bitiriyor bu virüs. Yani markasız da olsa sorun çıkarmaz.

Berjriko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Berk Korkmaz
Arkadaşlar yakın zamanda USB belleğim bozuldu. Benimde okul derslerim için bir USB belleğe ihtiyacım var. Yeni bir tane alıcam fakat hangi marka kalitelidir veya ucuz olsada güvenilirmidir bilmiyorum. Uygun fiyatlı bir şeyler arıyorum. İçine birçok dosya yükleyeceğimden 32GB olsa iyi olur. USB 2.0/3.0 fark etmez ama 3.0 olursa daha iyi, fiyatına bağlı. USB Bellek piyasasını bilmiyorum o yüzden 100-120tl yi geçmesin.

Kendim kullanıyorum fiyatına göre iyi yani

Golf 4 R32

80+ Silver

Bunun 32gb versiyonunu kullanıyorum gayet güzel. Ama büyük boyutlu dosya atarken hızı bi düşüyor bi artıyor.

Başka bir forumda da hızı ile ilgili konuşulmuş.
Küçük işler için ideal bir usb kısacası.

TİTAN.

80+ Platinum

Kingstonen hakkında forumda dediği hızları veremediği yazıyordu bilemiyorum bende

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunun 32gb versiyonunu kullanıyorum gayet güzel. Ama büyük boyutlu dosya atarken hızı bi düşüyor bi artıyor.

Başka bir forumda da hızı ile ilgili konuşulmuş.
Küçük işler için ideal bir usb kısacası.
Hocam ben büyük dosyalarda atıcam o zaman işimi görmez

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,645
Üyeler
152,711
Son üye
emreerdal
Top Bottom