Neler Yeni

Uykudan verim almıyorum kaslarım dinlenmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Samet Durden
Uykudan verim almıyorum ne kadar uyursam uyuyayım sabahları yorgun kalkıyorum bunun bana en kötü etkisi sporda oluyor kaslarım dinlenmediği için 3 4 gün göğüs ağrısı çektiğim oluyor kafeini bıraktım ve düzenli olarak uyuyorum ama gene fayda görmedim kan verdim değerlerimde de anormallik yok sizce neden oluyor nasıl düzeltebilirim

şahin doğan

80+ Platinum
Spora yeni mi başladın? 3-4 Gün göğüs ağrısı ham olduğunda olur genelde. Her şeye rağmen uykudan verim alamıyorsan aklıma sağlıksız beslenmeden başka bir şey gelmiyor.

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Hardware, operating systems, overclocking, mountaineering, simracing, motorsports
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001
ZMA kullan, yatmadan önce burnunu iyi temizle, uyku sırasında ağzından nefes alıyorsan o ciddi dinlenmemişlik hissi veriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Samet Durden
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Spora yeni mi başladın? 3-4 Gün göğüs ağrısı ham olduğunda olur genelde. Her şeye rağmen uykudan verim alamıyorsan aklıma sağlıksız beslenmeden başka bir şey gelmiyor.
Yok hocam spora yeni başlamadım çok uzun bi geçmişim var son 7 aydırda sürekli olarak yapıyorum yemeğimde düzenli ama bilmiyorum sebebini vitaminlerime bakmak için uğraşıyorum ama hastaneler full
Mesaj otomatik birleştirildi:

ZMA kullan, yatmadan önce burnunu iyi temizle, uyku sırasında ağzından nefes alıyorsan o ciddi dinlenmemişlik hissi veriyor
Zma sparişi verdim hocam onun kullanma zamanı tam olarak ne zaman yatmadan mı alayım

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Hardware, operating systems, overclocking, mountaineering, simracing, motorsports
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001
Yok hocam spora yeni başlamadım çok uzun bi geçmişim var son 7 aydırda sürekli olarak yapıyorum yemeğimde düzenli ama bilmiyorum sebebini vitaminlerime bakmak için uğraşıyorum ama hastaneler full
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zma sparişi verdim hocam onun kullanma zamanı tam olarak ne zaman yatmadan mı alayım
Aynen uykudan önce al, ilk aldığın günden fark edersin zaten uykunun değiştiğini

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
Ben de ayni sorundan muzdaribim kas ağrısı yok ben de sporla ilgili bir sorunum yok spora gitmedigim zamanlarda da uyku problemi cekiyordum gece 12 de giriyorum yatağa ama uykuya dalamiyorum aklimda biseyler oluyor onlari dusunmemeye calisiyorum beceriyorum ama uykuya dalamiyorum 1 2 saat yatakta bir sağa bir sola dönüyorum anca daliyorum uykuya sabahta yataktan kalkamiyorum alarm sesine vs uyaniyorum ama gözlerim kurumuş oluyor acıyor yani vucudumu da kaldiramiyorum zor bir süreç yatağımı bile degistirdim ama fayda etmedi doktor yolu gözüküyor şimdilik

TahinPekmez

80+ Silver
Kan fazlalığı diyecektim ama iyiymiş.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,134
İsim
Taha Efe
Uykudan verim almıyorum ne kadar uyursam uyuyayım sabahları yorgun kalkıyorum bunun bana en kötü etkisi sporda oluyor kaslarım dinlenmediği için 3 4 gün göğüs ağrısı çektiğim oluyor kafeini bıraktım ve düzenli olarak uyuyorum ama gene fayda görmedim kan verdim değerlerimde de anormallik yok sizce neden oluyor nasıl düzeltebilirim
Saat 12 den önce yatmayı deneyin melotonin daha fazla salınır.

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
OZAN TANKUŞ
Aynı sorun bendede var. IT işlerinden dolayı hep aktif geziyorum. Vücut yorgun yatağa giriyorum sabahleyin yorgun kalkıyorum. Bu, 10 saat uyusamda aynı 4-5 saat uyusamda aynı. Erken yatsamda aynı bir şey farketmiyor. Yediğimiz yiyeceklerdemi bir şey var bilemedim yada havanın kalitesinden dolayımı. Sağlıklı beslemsemde aynı Düzensiz aburcubur yesemde aynı. Bunun tek çözümü Mutlu olmak galiba :)

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Sinan
Hocam sorun yatağından kaynaklı olabilir mi? Başka bir yerde yattığında da sorun devam ediyor mu?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,081
Üyeler
153,493
Son üye
Berlinnn
Top Bottom