Neler Yeni

Uyumsuz bir parça var mıdır?

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Caner
Anakart, ekran kartı ve monitörü msi istiyorum yoksa diğer türlü rahat toplanır. Monitör 170hz ve anakartin displayport girişi olması gerekiyormuş ondan dolayı yazdığım anakartı seçtim.
Ekran kartındaki display port dururken anakartin display girişine mi takicaksın? Görüntü almayı nasıl düşüyorsunuz? Size bu fiyata bu ürünleri itelemeye çalışan kisi mi söylüyor. Attığım ekran kartındaki display 1,4 1080pde 240hz destekliyor.
Bide bu kadar fiyat verip Marka fanboyu olmayın, geçen gün rtx 3060 12100f sistem 12500'e satıldı.

Kagemni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Muhammed güloğlu
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Barış Utku Halıcı
Ekran kartındaki display port dururken anakartin display girişine mi takicaksın? Görüntü almayı nasıl düşüyorsunuz? Size bu fiyata bu ürünleri itelemeye çalışan kisi mi söylüyor. Attığım ekran kartındaki display 1,4 1080pde 240hz destekliyor.
Bide bu kadar fiyat verip Marka fanboyu olmayın, geçen gün rtx 3060 12100f sistem 12500'e satıldı.
Monitörün yorumlarına baktığımda anakartta displayport girişi olmadığı için 170 Hz alamadım yazmışlardı. Bende kendi çapımda böyle bir sistem kurdum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam msi olsa ne olur olmasa ne olur o zaman herşeyi msi istiyorsanız bunu alın sizin alcağınızdan daha ucuz https://www.gaming.gen.tr/urun/2383...-oc-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
Örneğin bu sistem çok iyi üstüne bir de monitör gerekli güç kaynağı yeterli midir 550w. 3050 ventus almamın sebebi biraz daha ucuz 3060 ile arasında 2-2.5k fark var.

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Caner
Monitörün yorumlarına baktığımda anakartta displayport girişi olmadığı için 170 Hz alamadım yazmışlardı. Bende kendi çapımda böyle bir sistem kurdum
Yok ya islemcisi apu olan (yani ekran kartı yerine işlemcinin dahili grafik birimi olan islemci) kişi yazmıştır örnek veriyorum amd ryzen 5 5600g, intel sonunda F olmayan işlemciler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Barış Utku Halıcı
Yok ya islemcisi apu olan (yani ekran kartı yerine işlemcinin dahili grafik birimi olan islemci) kişi yazmıştır örnek veriyorum amd ryzen 5 5600g, intel sonunda F olmayan işlemciler.
"Öncelikle 4 yıldız vermemin sebebi HDMI kablosu ile 170 hz alamıyorum. 170 hzyi bırak 165hz bile alamıyorum. 144 hz de kullanıyorum. Displayport kablosunu kullanamıyorum çünkü ana kartım desteklemiyor.(Ekran kartı CPU'nun içinde apu olarak kullanıyorum). Displayport destekleyen ekran kartı alıp tekrar kaç hz alacağımı test edeceğim. Onun dışında renk kontrastı harika,monitör güzel."

Bunları yazmış
Mesaj otomatik birleştirildi:

"Öncelikle 4 yıldız vermemin sebebi HDMI kablosu ile 170 hz alamıyorum. 170 hzyi bırak 165hz bile alamıyorum. 144 hz de kullanıyorum. Displayport kablosunu kullanamıyorum çünkü ana kartım desteklemiyor.(Ekran kartı CPU'nun içinde apu olarak kullanıyorum). Displayport destekleyen ekran kartı alıp tekrar kaç hz alacağımı test edeceğim. Onun dışında renk kontrastı harika,monitör güzel."

Bunları yazmış
Tamam anladım teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,417
Üyeler
156,484
Son üye
hellelele
Top Bottom