Neler Yeni

Uzi hakkında düșünceleriniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Arda Başarır
Sizce nasıl?Yalan yok her türlü eleștiriyi de göze alıyorum Newschool rapçiler arasında en iyilerden.Herkese hitap etmeyebilir șarkısı ama bence böyle.Orta segment bir rapçi.El Chavo albümü de bence oldukça iyiydi.LÜTFEN TÜM NEWSCHOOL RAPÇİLERE SÜRÜ PSİKOLOJİSİ YÜZÜNDEN ATIP TUTANLAR YORUM YAPMASIN.Adamın șarkılarını dinleyin de gelin.Gerçekçi tartıșalım.
Alıntıyı görüntüle
Bana göre berbat.

AydNn

80+ Bronze
uyuşturucular arabalar polisten kaçmalar silahlar daha ne olsun

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,772
İsim
Enes Tutar
Kötünün kötüsü. Dinleyenin kulaklarına saygısı yoktur.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,233
İsim
bilo
Discord
b1l0
Albümden çok daha önce çıkan arasanda ve senin uğruna hariç son albümünü genel olarak beğenmedim ama genel olarak şarkılarını ve tarzını beğeniyorum ben
Not: Küfürlü ve cinsel sözler olan şarkıların hiçbirini sevmiyorum onlar hariç konuştum

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,166
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Sizce nasıl?Yalan yok her türlü eleștiriyi de göze alıyorum Newschool rapçiler arasında en iyilerden.Herkese hitap etmeyebilir șarkısı ama bence böyle.Orta segment bir rapçi.El Chavo albümü de bence oldukça iyiydi.LÜTFEN TÜM NEWSCHOOL RAPÇİLERE SÜRÜ PSİKOLOJİSİ YÜZÜNDEN ATIP TUTANLAR YORUM YAPMASIN.Adamın șarkılarını dinleyin de gelin.Gerçekçi tartıșalım.
Alıntıyı görüntüle
1664384451870.png

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,463
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,496
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Bağcıların hayali rapcisi serseri yapmacık ve iki yüzlü khontkar bile bunun yanında gözümde daha adam.

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,772
İsim
Enes Tutar
Kanka çakal Lvbel falan ne oluyor o zaman?Kötünün kötüsü onlar bence.
Şahsen bana göre pek bir farkları yok. Kelimeler benzer, altyapı farklı diyecem ama artık o da benziyor. Dinleyene laf etmem ama bana göre iyi sanatçı değiller.

Toprak uguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
Toprak Uguz
Alıntıyı görüntüle
ağır keko çakaldan iyidir kendini bişey zanneden biri işte

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,594
İsim
Bilal Tepe
Alıntıyı görüntüle
Açıkçası MP5 tercih ederim uzi tarayinca biraz fazla sekiyor (!)

Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Ahmet Durmuş
Konunun drill tarafındaysan, Drill yalan yok bizim ülkedeki etkilerine de bakılınca pek sağlıklı bir tür değil ve herkese hitap etmiyor.Drill sadece kadın,silah,para araba değildir.Bir daldır.Bunlardan çok kulağına hoș gelip gelmediğine bak derim.Gelmiyorsa bir șey diyemem.
Yurtdışı drill şarkılarını severim ama Türkiye Drill'inden konuşmayalım.
Türkiye'de drill altyapılarının çok güzel kullanıldığı parçalar olabiliyor ama drill çakmaları da olabiliyor.
Hadi drill olarak bakmayalım, Uzi'nin drill dışı parçaları olsun kendi davranışları olsun hiçbir şeyi hoşuma gitmiyor.
Dinlemeyi denedim ama hayır çok saçma geliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,164
Üyeler
140,783
Son üye
Monitörcü
Top Bottom