Neler Yeni

Uzun otobüs yolculuğunda (22 saat ) ne yapılabilir ?

qcil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
ahmet
Birkaç gün içinde yaklaşık 22-23 saat sürecek bir otobüs yolculuğuna çıkacağım, tavsiyeleriniz nelerdir? Tablet ve telefonuma 7-8 tane film yükledim, belki tüm yolculuk boyunca film izlerim filan diye (büyük ihtimalle öyle bir şey olmaz da). 22-23 saat nasıl geçer? Yola çıkmadan önce yolda işime yarayacağını düşündüğünüz veya genel tavsiyeleriniz var mı?

Şimdiden çok teşekkür ederim :)

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,369
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
7-8 saatlik yolculuklarda genelde müzik dinlerim ve uyurum . Uyursan yolda bitmiş oluyor. Ama 22 saat...
Kitap - dizi- film - müzik- oyun -uyku
En hızlı ne ile vakit gecirebiliyorsan onunla uğraş.
Özellikle izlemeyi planladığın bir diziyi indir . Yolculuk bitene kadar izlersin sıkılmadan.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,591
İsim
MehmedVII
Birkaç gün içinde yaklaşık 22-23 saat sürecek bir otobüs yolculuğuna çıkacağım, tavsiyeleriniz nelerdir? Tablet ve telefonuma 7-8 tane film yükledim, belki tüm yolculuk boyunca film izlerim filan diye (büyük ihtimalle öyle bir şey olmaz da). 22-23 saat nasıl geçer? Yola çıkmadan önce yolda işime yarayacağını düşündüğünüz veya genel tavsiyeleriniz var mı?

Şarj sıkıntısı olmayacaksa kafan rahat. Uykun gelirse biraz uyu. Sıkmayacak güzel diziler indir. Farklı türlerde videolar indir. Ruhi çenet, nygma vs sarıyor. Bir şeyler yerken Fırat Sobutay falan. Otobus rahatsa gamepad ile telefondan oyundan oyna

Sebastian Szymanski

80+ Silver
images (5).jpeg

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,322
İsim
BenRoboTdeğilİm
film müzik kitap okuma uyku

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,620
İsim
Heath Ledger
kitap okumanızı önermem. Mideniz bulanır. Ben 5-6 sene önce yapmıştım böyle bir yolculuğu. Genelde uyumuştum

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Mehmet
23-23 saat ne uçak diye bir şey var

bkilic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Boran Kılıç
Ben de bir keresinde memlekete gittiğimde bi defalık böyle bir yolculuğa çıkmıştım bir daha da tövbe ettim zaten, iki katı para öderim uçakla giderim diye ama tavsiye edebileceğim merak ettiğin uzun sezonlu bir dizi varsa onları indirip başlayabilirsin ya izlemek istediğin vakit ayıramadığın filmler olabilir ama öncelikle mide bulantın gibi sorunların oluyorsa kesinlikle önlem al ilaç ve rahatlatıcı bir kaç şey.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Cihan Duman

Kitap okuma. Film izlersen de aynı şekil başın dönebilir o yüzden uyumaya odaklan bir tane baş yastığı al yanına eğer cam kenarıysan

Hanaz

80+ Gold

Kaba et uyuşması...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
985,823
Üyeler
155,928
Son üye
fgtreew595672
Top Bottom