Neler Yeni

Uzun Süre Beni Götürecek Telefon Önerisi

AceBAD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Buğra han
Bütçe
8000
beni uzun süre boyunca kasma donma yapmayacak şekilde kullanacagim bir telefon onerisi bekliyorum sizlerden maks 8000 tl bütçem neler önerirsiniz bana biraz arastirdim ama cok karasizim benim icin onmeli olan uzun sure donmayacak suan da a30 kullniyorum alali 3 yil oldu an menu de kasma donma yapiyor deli ediyor beni noyle olmamasi lazi simdiden cok tesekkurler cevap yazarsaniz cok sevinirm

kyilmaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Kubilay Yılmaz
Bu kasma donma sorunundan dolayı A50'yi satıp 2. el İphone 7 128GB aldım 1 senedir bende, oyun oynamadığım için şarjında fazla sıkıntı yaşamıyorum hafıza desen daha 60 gb boş alanı var ve memnunum. İkinci el İphone X düşünebilirsin bence.

FPSMaster

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Abdullah
Discord
Calibre#4059
Uzun süre anca iphone götürür batarya ölünce yeni batarya takarsınız bu yani
ayrıca başka markaların yaptığı büyük kapasiteli pillerde var eğer kullanacaksanız deji öneririm benim emektar lg g4 6. senesinde deji batarya taktım arada bi sapıtıyor ama baya performansı arttı batarya değiştirince

mrramen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Atahn Küçükçayır
Zamlar gelmeden Ocak gibi almıştım iPhone 11. Umarım uzun süre gider. Uzun süre gitme konusunda en iyi alternatif Apple ürünleri gibi gözüküyor.

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
beni uzun süre boyunca kasma donma yapmayacak şekilde kullanacagim bir telefon onerisi bekliyorum sizlerden maks 8000 TL bütçem neler önerirsiniz bana biraz arastirdim ama cok karasizim benim icin onmeli olan uzun sure donmayacak suan da a30 kullniyorum alali 3 yil oldu an menu de kasma donma yapiyor deli ediyor beni noyle olmamasi lazi simdiden cok tesekkurler cevap yazarsaniz cok sevinirm
aktif 11 kullanıcısıyım x e sakın bulaşma yüz tanıması bir zaman sonra bozulan çok cihaz var telefonculardan o telefonu 2. El satmayanlar tanıyorum 2. El iPhone 11 alırsan harika telefon kamera ve hızı 1 senedir kullanıyorum şarjı bir tık hızlı gitmeye başladı oyun oynuyorum aktif olarak

İos alamazsan

https://www.hepsiburada.com/huawei-p40-128-gb-huawei-turkiye-garantili-pm-HB00000SY6KM andorid telefonlarda rakipsize yakındır uzun yıllar sıkıntısız kullanırsın

Son düzenleme:

AceBAD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Buğra han
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iphone se oneririmisniz

emircan.s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Emircan Savaş
Yazılım olarak Apple a güveniyorum. iPhone alacaksanız en çok 2 yıllık telefon almanı öneririm. Android istiyorsan eğer ve ben telefonu çok düşürürüm diyorsan redmi telefonlar sağlam, onun yeni versiyonlarından öneririm. Arkadaşımda redmi nota 8 pro var canı sıkıldıkça yere atıyor 🤷

mrreese

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Fahri
S20FE
S21FE

iPhone alacaksan da pili değişmemiş ve yüzdesi 95 üzerinde olanları tercih etmelisin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,695
İsim
Burak Karadağ
Ben Xiaomi taraftarıyım android olduğu için ne gözle bakılır bilemem ama Xiaomi kendini iyi geliştiriyor.
Son çıkan global Redmi Note 11 Pro Plus efsane ötesi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,586
Üyeler
156,802
Son üye
Ramiz_16
Top Bottom