Neler Yeni

VA panel mi İPS panel mi ?

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Arkadaşlar üst segmentte 2 K bir monitör almak istiyorum
Tn Panelden direkt olarak vazgeçtim
Peki VA Panel mi İPS panel mi
Her türlü oyunu oynasam da çoğunlukla fps online oynuyorum genelde film ve dizileri tv de izliyorum ama arada izlemek isterim hangisini önerirsiniz ?
(Çoğunlukla oyun için kullanılacak)
ips

Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Berk Hasan
Hocam profesyonel değilim ben :D günlük bir kullanıcıyım ama 4ms ve 1ms hissediliyor bence hafif de olsa. Benim görüşüm o kadar para verip de 4ms almazdım
hafif belli oluyor diyorsun ki böyle bişeyi gözün göremez ama 2k ve ips panel farkından vazgeçiyorsun worth mü ? :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ata Yüksel

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Kaliteli TN panelin kalitesiz IPS panelden daha iyi olacağını göz önünde bulundurarak seçim yapmalısın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Berk Hasan
Hocam almaya nasıl karar verdiniz araştırdınız mı? Bununla AOC 24G2U arasında gidip gidip geliyorum.
hocam 2 3 hafta önce mert özkaya kardeşim önermişti ben gigabyte düşünüyordum 27 inc 1080p ama o kadar parayı ona vermektense hem 2k hem ıps hem 144 hz monitöre 2.5 vermeyi tercih ettim muadileri 3.5 4 milyar belki 5 milyardır hocam baya f/p ı da aşan bir monitör ve memnun kalmayan insan yok monitörden bence değecek bir monitör ilerisi içinde büyük yatırım 1080p eski teknoloji artık ve 27 inch te pikselleşme yapıyor malesef en son tercihim hp den yana oldu (y)

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ata Yüksel
hocam 2 3 hafta önce mert özkaya kardeşim önermişti ben gigabyte düşünüyordum 27 inc 1080p ama o kadar parayı ona vermektense hem 2k hem ıps hem 144 hz monitöre 2.5 vermeyi tercih ettim muadileri 3.5 4 milyar belki 5 milyardır hocam baya f/p ı da aşan bir monitör ve memnun kalmayan insan yok monitörden bence değecek bir monitör ilerisi içinde büyük yatırım 1080p eski teknoloji artık ve 27 inch te pikselleşme yapıyor malesef en son tercihim hp den yana oldu (y)
Fiyatının bu kadar uygun olması kafamı çok karıştırıyor açıkçası muadilleri çok daha pahalıyken neredeyse 1080p fiyatına bu olunca acaba sorun var mı diye düşünmeden edilmiyor. Sorun çıkarsa incehesap ilgilenir mi iade konusunda falan?

Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Berk Hasan
Fiyatının bu kadar uygun olması kafamı çok karıştırıyor açıkçası muadilleri çok daha pahalıyken neredeyse 1080p fiyatına bu olunca acaba sorun var mı diye düşünmeden edilmiyor. Sorun çıkarsa incehesap ilgilenir mi iade konusunda falan?
umarım hocam sipariş ettim bakalım inş bi sorun çıkmaz ama ince hesap itopya gibi değildir inş sorun çımaz umarım 4 ms olduğu için sanırım ama zaten 1 ms denilen monitörlerde 1 ms değil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,513
Üyeler
140,510
Son üye
botiaus3dl
Top Bottom