Neler Yeni

Valo oyuncusuna fps oyun önerisi

rtecx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berk Bilge
valo ve cs oyuncusuna yavaş gelir o oyun o yüzden pubgm
Pubgm dediğiniz mobil olanı mı? İyi bir telefonum yok alınacak ama alınsa telefon ve tabletten silah oyunu oynayanları anlayamıyorum çok zor ve oynayabilsem de sarmıyo.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,184
İsim
uwu
PUBG mobile çocuk oyunu sarmaz
doğru takım arkadaşını bulursan çok iyi sarıyor ama oyun içi çok pahalı :( eskisi gibi uc de yok ark ta.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pubgm dediğiniz mobil olanı mı? İyi bir telefonum yok alınacak ama alınsa telefon ve tabletten silah oyunu oynayanları anlayamıyorum çok zor ve oynayabilsem de sarmıyo.
evet ben gamelooptan oynuyorum 32 bit olanı kasmıyor denemek istersen uhd 90fps denemelisin ve çöz 1440x1080 en iyisi

rtecx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berk Bilge
doğru takım arkadaşını bulursan çok iyi sarıyor ama oyun içi çok pahalı :( eskisi gibi uc de yok ark ta.

evet ben gamelooptan oynuyorum 32 bit olanı kasmıyor denemek istersen uhd 90fps denemelisin ve çöz 1440x1080 en iyisi
Yok teşekkürler steam pubg'yi tercih ederim. Ve takımlı oyunları sevsem de Pubg'yi solo daha çok seviyorum. Bazen arkadaşlarımla oynardım o da çok eskiden şuan Pubg yok silmiştim.

Herkesin yorumları için çok teşekkürler Cs2 indireceğim ethernet aldığımda Pubg indireceğim bunlarla yetineceğim şimdilik. Fazlası gerekirse ileride yeni konu açarım, teşekkürler! :peepokalp:

Son düzenleme:
Top Bottom