Neler Yeni

Valorant 2. el bilgisayar donanım banı

efmusbal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Efe Musa Bal
2 ay önce uyguna bulduğum için 2. el pc aldım. GTA Online dışında çok fazla online oyun oynayan biri değilim ama arada arkadaşlarımla eğlenmek için valorant cs gibi oyunlar oynuyorum. Geçenler valorant oynamak için indirdim vE açmaya çalıştığımda VAN 152 hatası aldım ve hesabım kalıcı ban yedi. Riot a 10 dan fazla ticket attım ama hep alakasız saçma sapan cevaplar verdiler. Sanırım cihazın benden önce ki sahibi ban yemiş. Bunu belirtmeme rağmen hiç bir çözüm bulamadım. Bu durumu yaşayan varsa veya çözümü varsa yardımcı olur musunuz?

alex jensen

80+ Silver
2 ay önce uyguna bulduğum için 2. el pc aldım. GTA Online dışında çok fazla online oyun oynayan biri değilim ama arada arkadaşlarımla eğlenmek için valorant cs gibi oyunlar oynuyorum. Geçenler valorant oynamak için indirdim vE açmaya çalıştığımda VAN 152 hatası aldım ve hesabım kalıcı ban yedi. Riot a 10 dan fazla ticket attım ama hep alakasız saçma sapan cevaplar verdiler. Sanırım cihazın benden önce ki sahibi ban yemiş. Bunu belirtmeme rağmen hiç bir çözüm bulamadım. Bu durumu yaşayan varsa veya çözümü varsa yardımcı olur musunuz?
Çözüm yok cihaz bani geçici oluyor 3 ay fln cihazin sahibini arayip iade edebilirsin

ustta18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ahmet Saylan
riot maalesef bu konuda yardımcı olmuyor bende zamanında alakasız bir sebepten ban yedim hesabım kalıcı ban yedi oto mesaj atıyorlar artık

Cihangir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert
Çok oynamak istiyorsan spoofera para ödeyip açtırabilirsin banını.

Top Bottom