Neler Yeni

Yardım Valorant 3. Parti Yazılım Diyerek Haksız Ban Attı

g4reeb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha
Arkadaşlar hepinize selamlar, valorantdan tam olarak 6-7 gün önce haksız yere ban yedim. 3. parti yazılım diye belirtiliyor ama hiç bir hile kullanmadım. Üstüne oyuna 3kya yakın para yatırmışım böyle bir şey yapıp neden 3. parti yazılım kullanayım ki hem akıl var mantık var. 2 Kere riota ticket attım ama hep aynı dönüşü aldım. Sizce ne yapmalıyım? Yardım edebilecek birileri varsa çok iyi olur.

spidkey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Furkan
Arkadaşlar hepinize selamlar, valorantdan tam olarak 6-7 gün önce haksız yere ban yedim. 3. parti yazılım diye belirtiliyor ama hiç bir hile kullanmadım. Üstüne oyuna 3kya yakın para yatırmışım böyle bir şey yapıp neden 3. parti yazılım kullanayım ki hem akıl var mantık var. 2 Kere riota ticket attım ama hep aynı dönüşü aldım. Sizce ne yapmalıyım? Yardım edebilecek birileri varsa çok iyi olur.
Hocam baska herhangi bir oyunda hile programi kullandiniz mi ya da bilgisayarinizda crackli herhangi oyun var mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Crackli programlardan olucagini sanmiyorum premiere pro ve after effects falan kullaniyorum ama herhangi bir ban yemedim ancak oyun kisminda crackli olursa sorun olabiliyor galiba.

g4reeb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hiç bi oyunda hile kullanmadım çok şükür, crackli olan sadece adobe programları vardı onu da 4-5 ay önce silip adobe üyeliği aldım pcde problem olmasın diye, crackli oyun da hiç indirmedim

rmzn96

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ramazan Özdemir
Yakın zamanda ikinci el anakart-ekran kartı vs alıp sisteme taktınız mı?

osmnd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Osman
Kanka internet cafede hesabımı açık unutmuşum de belki işe yarar ben lolde banını öyle açtırmıştım

g4reeb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yakın zamanda ikinci el anakart-ekran kartı vs alıp sisteme taktınız mı?
yok hocam sıfır pc, laptop kullanıcısıyım zaten

Kanka internet cafede hesabımı açık unutmuşum de belki işe yarar ben lolde banını öyle açtırmıştım
knk önceki attığım ticketlarda böyle bişi demedim sonra iş daha kötü bir hal almasın

Cihangir

80+ Gold
crackli uygulamadan yemiş olabilirsin arkadaşta adobe den ban yedi 4 hesap açtı hepside banlandı

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
bendede aynısı oldu kaçekere yazdım ilgilenmedileir 2 ay sonra lol hesabımda gitti lolun desteğine yazdım bu sefer 2 oyunun hesabı birden açtılar

osmnd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Osman
yok hocam sıfır pc, laptop kullanıcısıyım zaten

knk önceki attığım ticketlarda böyle bişi demedim sonra iş daha kötü bir hal almasın
kanka her ticketa başka biri bakıyo bulursam ss atıcam ama yaptım yani actılar banımı

g4reeb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha
crackli uygulamadan yemiş olabilirsin arkadaşta adobe den ban yedi 4 hesap açtı hepside banlandı
kral adobe crackini sileli 6ay oldu 6aydır lisanslı kullanıyom + olarak crackli dünyanın programını oynunu oynayan tanıdık var onlara bişi olmuyor da niye benim hesap gidiyo anlamadım

kanka her ticketa başka biri bakıyo bulursam ss atıcam ama yaptım yani actılar banımı
hacı bana direkt bot dönüyo direkt riota ulaşmanın bir yolu yok mu

g4reeb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha
Riot kendisinin attığı banı haklı gördü, hiç bir şekilde kanıt ve delil sunmadan, yatırdığımız paraya olan oldu. Haksız atılan tek ban benim ki değildi yapacak bişi yok, çöküşlerini izlerken çekirdek kola yaparız artık. Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler. g4reeb out.

osmnd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Osman
kral adobe crackini sileli 6ay oldu 6aydır lisanslı kullanıyom + olarak crackli dünyanın programını oynunu oynayan tanıdık var onlara bişi olmuyor da niye benim hesap gidiyo anlamadım

hacı bana direkt bot dönüyo direkt riota ulaşmanın bir yolu yok mu
kanka başka şekilde bi konu aç yoksa öyle yapıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,590
Üyeler
141,157
Son üye
nonick