Neler Yeni

Yardım Valorant alt tab sorunu

NMK.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Nuri Mert Kaya
Oyundan alt+tab yapınca tekrar oyuna girmek zorlaşıyor. Örn; Oyundayım alt tab yaptım burayı okuyacağım. Normalde tekrar valorant a basınca direk girmesi lazım fakat benim pc de 10 kere hızlı hızlı basarsam belki giriyor bazen de daha fazla uğraştırıyor. Bunun çözümü var mı? Normalde yoktu sanırım son update den sonra geldi bu sorun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Muhammed Ali Yılmaz
sistemin iyi sanırım imzanda yazdığı kadarıyla alt tab hızını arttırmak için windows resolutionunla oyunu resolutionunu aynı yapabilirsin eğer windowsun 1920/1080'den oyun içinde 4:3 çözünürlük alırsan girmesi yavaşlar windows içi yapılabilecek ayarlar var unlostun fps arttırma videolarından alt tab hızını ciddi şekilde arttırdım masaüstü arkaplanını silmene gerek yok windowsun görünüş ayarlarını ellemene gerek yok diğerlerini yapsan hızlanır yoksa programsal bir hata olduğu anlamına geliyor internetin hızlıysa format atabilirsin.

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
tunahan
Oyundan alt+tab yapınca tekrar oyuna girmek zorlaşıyor. Örn; Oyundayım alt tab yaptım burayı okuyacağım. Normalde tekrar valorant a basınca direk girmesi lazım fakat benim pc de 10 kere hızlı hızlı basarsam belki giriyor bazen de daha fazla uğraştırıyor. Bunun çözümü var mı? Normalde yoktu sanırım son update den sonra geldi bu sorun.
Valorant sorunu çözüm de şu çözünürlük kısmında tam ekran falan var onu pencereli ye al

NMK.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Nuri Mert Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sistemin iyi sanırım imzanda yazdığı kadarıyla alt tab hızını arttırmak için windows resolutionunla oyunu resolutionunu aynı yapabilirsin eğer windowsun 1920/1080'den oyun içinde 4:3 çözünürlük alırsan girmesi yavaşlar windows içi yapılabilecek ayarlar var unlostun fps arttırma videolarından alt tab hızını ciddi şekilde arttırdım masaüstü arkaplanını silmene gerek yok windowsun görünüş ayarlarını ellemene gerek yok diğerlerini yapsan hızlanır yoksa programsal bir hata olduğu anlamına geliyor internetin hızlıysa format atabilirsin.
Hocam alt tab hızım gayet hızlı sorun onda değil, valorant a basınca tekrar atıyor ve bunu bayağı tekrarlıyor oyundan atmıyor pencereden çıkartıyor. Anlatmak çok zor...

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Muhammed Ali Yılmaz
Hocam alt tab hızım gayet hızlı sorun onda değil, valorant a basınca tekrar atıyor ve bunu bayağı tekrarlıyor oyundan atmıyor pencereden çıkartıyor. Anlatmak çok zor...
tuhaf bir programsal çakışma yaşıyor olabilrsin arkada açık olan programların hepsini kapat eğer birdaha yaşamazsan sırayla aç hangisinde öğren
yoksa oyunu sil yükle belki düzelir.

NMK.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Nuri Mert Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valorant sorunu çözüm de şu çözünürlük kısmında tam ekran falan var onu pencereli ye al
Düzelmedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

tuhaf bir programsal çakışma yaşıyor olabilrsin arkada açık olan programların hepsini kapat eğer birdaha yaşamazsan sırayla aç hangisinde öğren
yoksa oyunu sil yükle belki düzelir.
1629056535359.png

Çakışacak bir şey yok gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Muhammed Ali Yılmaz

Gax9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ege Sanat
bu sorun tipa tip aynısı bendede var guncellemeden sonra temizleniyor bilgisiyari kapatmayin dedi sabah bilgisiyarimi actim bu sorun var ve tum oyunlarda gecerli bu sorun video izlerken tam ekran gecince gorev cubugu kaliyo explorer yeniden baslattim sfc scannoe falan yaptim sorun devam ediyor alt tab yapincad aoyunu acmiyor tek ssferde hizli hizli basınca aciliyor bende forum attim ama cevap yok sorun cozulmedi sorunu nasil çözeceğiz

• Beğen
Reaksiyonlar: NMK.

Shiwoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Kürşat
Sorun bendede 1 aydır falan var. oyundan alt+tab atıyorum bir şey olmuyor bir kere iki kere(belirli bir rakamda değil kafasına göre)sonra kitleniyor.shift+ctrl+windows+b yapıp ekran kartını sıfırlıyorum yine bir şey olmuyor öylece bekletiyor. sonra tümden fişini çekip tekrar takıyorum sorun gidiyor. Kitlendiği süre boyunca oyundaki sesler var valorantta olduğu için v ye basıp konuşuyorum beni de duyabiliyorlar ama ekran kilitli kalıyor .Bir kaç forum dolaştı sadece bir kişi çözebilmiş oda Windows 11 in yeni güncellemelerini silip hallolduğunu söylüyordu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,744
Üyeler
138,397
Son üye
BoreasAlkyone
Top Bottom