Neler Yeni

Valorant çalınan hesabım perma yedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berat Köse
Merhabalar yaklaşık Mart ayında gmail hesabım çalındı çalan kişi de sanal dan tanıştığım ve samimi olduğum bi arkadaşımdı artık konuşmuyoruz google destek bugün hesabın sahibi olduğumu teyit etti ve hesabıma kavuştum lakin yaklaşık 3 yıldır emek verdiğim valorant hesabım da gmail hesabımın çalınmasından dolayı çalındı hesabımı çalan şahıs hile açmak yerine para kazanma yolunu tercih etmiş ve ilk mail kendinde olduğu için hesabı sürekli başkalarına satıp geri almış bu sebepten ötürü hesap süresiz ban yemiş riot games e ticket açsam hesabın benim olduğunu anlayabilirlermi ve riot games hesaba girişlerde ip adreslerini görüp hesabın gerçek sahibi olduğumu teyit edebilirlermi banımı açarlarmı?

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Kalıcı olarak ban yediyse açılmıyor diye biliyorum bir daha. Ayrıca hesaplarınızı kimseye vermeyin zaten. O hesabı siz kendi adınıza açıyorsunuz ve emeklerinizin hepsi sizin. Kötü olmuş. Yine de ticket atıp şansını deneyebilirsin. Ama yüksek ihtimalle 3. partiden dolayı kalıcı ban yediği için sıfır tolerans kategorisine girmiş olabilir.

Sir Degonet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Kemal
İşi içine ticaret girmiş olumlu dönüş yapacaklarını sanmıyorum. Yinede şansını denemek zorundasın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berat Köse
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kalıcı olarak ban yediyse açılmıyor diye biliyorum bir daha. Ayrıca hesaplarınızı kimseye vermeyin zaten. O hesabı siz kendi adınıza açıyorsunuz ve emeklerinizin hepsi sizin. Kötü olmuş. Yine de ticket atıp şansını deneyebilirsin. Ama yüksek ihtimalle 3. partiden dolayı kalıcı ban yediği için sıfır tolerans kategorisine girmiş olabilir.
3.parti lik bi durum yok sadece hesabı satıp satıp geri almış kendisi

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Top Bottom