Neler Yeni

Valorant donma sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Baran ayhan
Arkadaşlar ben valorantta genelde 160-250 fps arası alıyorum fakat oyunum bazen birkaç saniyeliğine donuyor ve ardından düzeliyor bu soruna bir çözüm bulamadım bilgisayarım laptop ve içerisinde 1650ti 2x16gb ram ryzen5 4600h 256gb ssd 1tb hdd var. Sorunun sıcaklıktan kaynaklanabileceğini söylediler arada bir cs oynarken de oluyor fakat cs uzun kullanımların sonunda donmaya başlıyor valorantta ise ilk açtığımda bile donmalar oluyor valoranttan daha yüksek sistem gereksinimi isteyen oyunlarda oynuyorum fakat bu sorunu yaşamıyorum sorun bilgisayarla ilgili mi yoksa valoranta mı özel cidden anlayamadım sorunu yaşamış olan ya da nasıl çözeceğimi bilenler lütfen yardımcı olsun birkaç haftadır bu sorunla boğuşuyorum.

PokemonTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Salih ÇARDAK
Çatışma sırasında mı oluyor, genel donma mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Baran ayhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çatışma sırasında mı oluyor, genel donma m
knk herhangi bir vakitte olabiliyor illa çatışma değil dümdüz bi yerde dururken bile donabiliyor fps sabitlemeyi vs denedim onlarda etki etmiyor fpsle alakalı bir sorun değil zaten bildiğin oyun donuyor birkaç saniye ve devam ediyor bir de bu sorun hep aynı yani hep birkaç saniye donup devam ediyor sanki belli bir sebebi var gibi çünkü hiç daha uzun veya daha az süre donmuşluğu olmadı hep birkaç saniye donup devam ediyor

Top Bottom