Neler Yeni

Valorant ekranda garip bir kutucuk

Jâckêrs

80+ Bronze
Merhabalar bir sorunum var çözüm aramak için buraya paylaşmak istedim. 3-4 Gündür oyunumda ss'de paylaştım böyle bir sorunum var monitör ile alakalı bir sorun yok test yaptım zaten ölü piksel olamaz çok büyük sadece valorant'ta var bu sorun 3-4 gündür yaşıyorum ekranda garip bir kutucuk var her click attığımda beyaz olup siyaha geri dönüyor anlamış değilim. Bu arada ss aldığımda gözükmüyor bunu hızlıca click atıp ss aldım pencere moduna alıp o yüzden gözüküyor monitörlük bir şey değil.

Ekler

• ss1.PNG
    ss1.PNG
    1.8 MB · Hit: 408
  • ss2.PNG
    ss2.PNG
    1.8 MB · Hit: 393

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Kutucuk nerede göremiyorum ben

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
sfakorkmaz
ha tamam şimdi gördüm, oyunu silip yüklemeyi denedin mi belki onunla alakalı bir şeydir.

Jâckêrs

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ha tamam şimdi gördüm, oyunu silip yüklemeyi denedin mi belki onunla alakalı bir şeydir.
oyunu güncelledim ufak bir güncelleme gelmişti 3-4 veya 5 gün önce ondan sonra oldu bu sanırım oyun bozuldu orada bir boşluk var çünki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Paran yetiyorsa lenovo legion serisine bak knk
Yanlış yere yazdın sanırsam. Laptop tavsiye eder misiniz? diye bir konu açmadım.

eypfpv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Eyüp
oyunu güncelledim ufak bir güncelleme gelmişti 3-4 veya 5 gün önce ondan sonra oldu bu sanırım oyun bozuldu orada bir boşluk var çünki.

Yanlış yere yazdın sanırsam. Laptop tavsiye eder misiniz? diye bir konu açmadım.
Evet KB

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
sfakorkmaz

Ben ve birçok kişi de yapmıştır bu güncellemeyi ama böyle bir sorun yaşamadım, bence oyunu silip temiz bir kurulum yap.

Jâckêrs

80+ Bronze

Jâckêrs

80+ Bronze
Başka oyunda böyle sorun yaşıyor musunuz?
Hayır. ETS 2, LoL girdim hiç bir sorun gözükmüyor. Bir anda oyuna girdiğimde böyle bir kutucuk gördüm ama hiç bir şey yapamadığım için takmayıp oynamaya devam ettim. Oyuna focus ettirmiyor orası click attığımda beyaz oluyor dikkatimi oraya çekiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,900
Üyeler
153,779
Son üye
faithless60
Top Bottom