Neler Yeni

Valorant FPS drop var başka hiçbir oyunda yok

regolü

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Özdal
Merhaba bilgisayarımın teknik özellikleri şu şekilde
Anakart: Msi H410 m a-pro
ram: 16 gb corsair
ekran kartı: İntel UHD 630
işlemci: i3 10100
ssd: sandisk 480 gb
arkadaşlar ben bundan 3 hafta öncesine kadar stabil bir şekilde valorant oynuyorum ancak 3 hafta önce garip bir şekilde oyuna girdiğimde daha giriş ekranında bile fps 0 a düşüp geri yükselmeye başladı görev yöneticisinden baktığımda gpu kullanımı %70-80 ken bir anda 0 a düşüyor ve oyun içi fps im 120-150 den 0 a düşüyor ve oyun donuyor sıkıntı ekran kartında mı diye düşündüm ve csgo da denedim ancak csgo gayet stabil şekilde oynanıyor bir sıkıntısı yok sadece valorantta oluyor sürücülerim güncel bilgisayarla ilgili herhangi bir problem olduğunu sanmıyorum bana lütfen yardım edin teşekkürler.

EmreTRk

80+ Bronze
Merhaba bilgisayarımın teknik özellikleri şu şekilde
Anakart: Msi H410 m a-pro
ram: 16 gb corsair
ekran kartı: İntel UHD 630
işlemci: i3 10100
ssd: sandisk 480 gb
arkadaşlar ben bundan 3 hafta öncesine kadar stabil bir şekilde valorant oynuyorum ancak 3 hafta önce garip bir şekilde oyuna girdiğimde daha giriş ekranında bile fps 0 a düşüp geri yükselmeye başladı görev yöneticisinden baktığımda gpu kullanımı %70-80 ken bir anda 0 a düşüyor ve oyun içi fps im 120-150 den 0 a düşüyor ve oyun donuyor sıkıntı ekran kartında mı diye düşündüm ve csgo da denedim ancak csgo gayet stabil şekilde oynanıyor bir sıkıntısı yok sadece valorantta oluyor sürücülerim güncel bilgisayarla ilgili herhangi bir problem olduğunu sanmıyorum bana lütfen yardım edin teşekkürler.
Hocam bende valorant direk açılmıyor. Sen bu haline dua et bence :)

EmreTRk

80+ Bronze

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,226
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Sorun senle alakalı değildir bence. Son 2-3 haftadır herkes Valorant'tan şikayetçi zaten.
Herkes şikayetçi fakat garip bi şekilde bende 20 fps lik bir artış var 🤔

EmreTRk

80+ Bronze
Top Bottom