Neler Yeni

valorant gereksiz yere ban yedim

zuhahaha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
zuhahahah
arkadaşlar valoranta yeni başladım 2hafta geçti bugün 20seviye oldum ranklı girecektimki 71saat ban yemişim ömründe 1kere bile ranklı girilmemiş hesapla lütfen yardım edin bunun sebebi nedir

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,131
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
arkadaşlar valoranta yeni başladım 2hafta geçti bugün 20seviye oldum ranklı girecektimki 71saat ban yemişim ömründe 1kere bile ranklı girilmemiş hesapla lütfen yardım edin bunun sebebi nedir
küfür ettiysen veya afk kaldıysan +70 saat ban yiyebilirsin. ban yemen için rekabet girmene gerek yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

küfür ettiysen veya afk kaldıysan +70 saat ban yiyebilirsin. ban yemen için rekabet girmene gerek yok
riotun ban sistemi çok iyi çalışıyor en ufak şeye bile bazen ban yiyebilirsin , örneğin dün birisini bana bir kaç kez sövdüğü için reportladım 1 saat içinde ban yedi

zuhahaha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
zuhahahah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

riotun ban sistemi çok iyi çalışıyor en ufak şeye bile bazen ban yiyebilirsin , örneğin dün birisini bana bir kaç kez sövdüğü için reportladım 1 saat içinde ban yedi
hiçbirşey yapmadım ve riotun ban sistemi artık çok saçma gelmeye başladı geçen pc dondu gereksiz yere 3saat ban yedim

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
hiçbirşey yapmadım ve riotun ban sistemi artık çok saçma gelmeye başladı geçen pc dondu gereksiz yere 3saat ban yedim
Bence muhakkak bir şey yapmışsındır. Ben alt metinden karşı Chambera karı gibi oynama dediğim için 2 hafta ban yedim 😃

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,131
İsim
Necati
Instagram
Discord
2893
saçma değil dostum betadan beri oynuyorum ve bence gayet iyi , hile konusundada çok iyi oyuna hile geldiği zaman genelde maç başında ban yiyor direkt.

zuhahaha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
zuhahahah

anlamadığım şey şu neden derecelide ban yiyorum afk 1kere kaldım oda 2dk banda yememiştim dün bugün bi baktım gereksiz yere

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,131
İsim
Necati
Instagram
Discord
2893
anlamadığım şey şu neden derecelide ban yiyorum afk 1kere kaldım oda 2dk banda yememiştim dün bugün bi baktım gereksiz yere
şöyle söyleyeyim , örneğin bir kez afk kaldın uyarı aldın ban yemedin , sonra tekrar afk kaldın 10 saat ban yedin , sonra bir daha afk kalıp 70 saat yedin , böyle işliyor süreleri tam bilmiyorum ama ne kadar çok afk kalırsan her afk kaldığında süre ona göre artıyor

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,243
İsim
SEYF
Valla ben afk kalayım elektrikler gitsin beni şikayet etsinler benim suçum.Burada senin de suçun var. Ve 71 saat ban yiyorsan kanka kusura bakma allah bilir neler yaptın :D. Milletin allahına mı sövdün annesine mi anca o kadar yersin bunlardan

zuhahaha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
zuhahahah
Valla ben afk kalayım elektrikler gitsin beni şikayet etsinler benim suçum.Burada senin de suçun var. Ve 71 saat ban yiyorsan kanka kusura bakma allah bilir neler yaptın :D. Milletin allahına mı sövdün annesine mi anca o kadar yersin bunlardan
knkm şuana kadar valorant chatinde aw dan başka küfür etmedim aynı zamanda 1kere afk kaldım ondada uyarı yedim ztn ban fln yemedim olay şu dün ban fln yoktu bugün pcyi açtığımda bi baktım

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
afk dan ban yiyebilirsiniz ben afk kaldığım için 1 hafta ban yemiştim

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,243
İsim
SEYF
knkm şuana kadar valorant chatinde aw dan başka küfür etmedim aynı zamanda 1kere afk kaldım ondada uyarı yedim ztn ban fln yemedim olay şu dün ban fln yoktu bugün pcyi açtığımda bi baktım
Anladım fakat afkdan bile yan yeseniz normal. Adamlar elektrikler gitti diye ceza vermesinler mi hocam.Sonuçta 4 kişinin oyunu mahvoluyor.Bana da size de herkese de versinler bu cezayı.Normal yani

zuhahaha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
zuhahahah
Top Bottom