Neler Yeni

Valorant Giriş Hatası Açıklamaya Bak

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,688
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
KNK YAPTIM AÇILSI ŞİMDİDE DX11 feature level 10.0 is required to run the engine. diyor
Ekran kartı ne?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu sorun vanguard dan dolayı oluyor bi vanguard ı silip tekrar yükle , büyük ihtimalle vanguard hatalıdır ve bilgisayar çalışırken herhangi yasaklı program kullanıyormusun onu göremiyordur
Hayır knk sorun o değil valorantın saçma sistemi yüzünden yukarıda çözümünü yazdım.

aLoNeDarK33

80+ Bronze
KNK YAPTIM AÇILSI ŞİMDİDE DX11 feature level 10.0 is required to run the engine. diyor
ozaman ekran kartın directx 11 desteklemiyordur çünkü bendede aynı sorun var directx 10.1 destekleyen ekran kartına sahip olsamda

Ekran kartı ne?

Hayır knk sorun o değil valorantın saçma sistemi yüzünden yukarıda çözümünü yazdım.
hocam o mesajda bize directx 10 veya üzeri kart gereklidir diyor ama bendede aynı sorun var kartım 10.1 destekliyor olmasına rağmen o yüzden 11 destekli kart almak gerekli diye biliyorum çünkü hiç bir şekilde çözemedim

Ozcan.Cpc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Özcan
Bu oyunu oynamak için sistemini yeniden başlatman lazım. Lütfen bilgisayarını yeniden başlat. Sorun devam ederse, Oyuncu Destek Ekibi ile iletişime geç.

Hata bu ve yeniden başlatmama rağmen olmuyor.
kanka adamlar olmazsa destek ekibiyle iletişime geç demiş acaba destek ekibine bir tıcket falan mı atsan. uğraşma buralarda herkes ayrı bişey söyler

ZeusOki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Oktay Genç
bende 3060 var ama bende gıremıyorum
Hangi hatayı alıyorsun aga burdaki hata dx11 ve üstünü desteklemediği için alınan bir hata. 3060 olması imkansız aynı hata ise sürücülerini güncelle olmazsa kendin yap. Youtubede video çok

foolhardy0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
bayhangozukara
Hangi hatayı alıyorsun aga burdaki hata dx11 ve üstünü desteklemediği için alınan bir hata. 3060 olması imkansız aynı hata ise sürücülerini güncelle olmazsa kendin yap. Youtubede video çok
bendeki gırerken restarla dıyor restarlıyorum gene olmuyor

Top Bottom