Neler Yeni

Valorant Haksız Ban Yediğimi Düşünüyorum

KinGofuL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Salih Beşerik
Beyler bu arada bu valorantin ban sistemi sadece oyunun iciyle alakali degilmis mesela sen bi pc ye dosya indirdin cracli onu goruo ban atabiliyomus yada mesela windowsun bile cracli ise atabiliyomus ama benim windows cracli bisey olmadi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cok ***** sacma bi ban sistemi bence eğer oyunda adam hile yaoiyorsa eyvallah ama adamin pc sinde olan bi dosya yuzunden de ban atmak sacma

Chudy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
eren özer
Benim gibi biri için çok kötü bir durum bu ben burdan ilerlemek istiyordum maddi ve manevi olarak çok şey harcadım emeklerim çöp oldu sanırsam

Exe_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
Batuhan Acar
nasıl yapılıyor bilmiyorum

hesap banı yemedim ki cihaz banı var oyuna giriş yapılmıyor ama kalıcı olarak uzaklaştırıldın da yazmıyor benim oyunumda VAL 152 hatası alıyorum RİOT cihaz banı diyor attığım ssde de olduğu gibi
Modemi resetlersen ip değişiyor bildiğim kadarıyla.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
nasıl yapılıyor bilmiyorum

hesap banı yemedim ki cihaz banı var oyuna giriş yapılmıyor ama kalıcı olarak uzaklaştırıldın da yazmıyor benim oyunumda VAL 152 hatası alıyorum RİOT cihaz banı diyor attığım ssde de olduğu gibi
Bende onu diyorum internet kafede cihaz banı yersen ne olur diye

he bunu da denedim değişen bir şey olmadı sanırsam sadece bana riot yardım edebilir
anakart değiştirmen gerekmiyordur umarım :)

Chudy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
eren özer
cihaz banıysa her hangi bir donanıma atılıyormuş ve sistemim yeni ya
Bende onu diyorum internet kafede cihaz banı yersen ne olur diye

anakart değiştirmen gerekmiyordur umarım :)

Tworule

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Tuğrul
Bi chat banı yemişsin zaten attığın videoya bakarsak, onun dışında cihaz banı yiyen bir arkadaşım var banı bikac güne acilacak 6 ay falan ban yemişti sanırım geçmiş olsun. Onun bahanesi daha mantıklı geldi Nvidia dışındaki sitelerden driver indirip kurmuş rito da smoke, wall gibi detayların içini gösteren şeyler olduğu düşüncesi ile ban atmış. Bu arada bende cyberpunk crackledim, windowsum da crackli ayrica ustune bu süreçte bir sürü crackli oyun oynadım. Belki indirdiği de bilgisayarına virüs bulaştı bunu da hile olarak algıladı bilemeyiz. En azından güvenilirliğine az da olsa emin olduğun sitelerden dosya indirmeni tavsiye ederim.

Chudy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
eren özer
Bi chat banı yemişsin zaten attığın videoya bakarsak, onun dışında cihaz banı yiyen bir arkadaşım var banı bikac güne acilacak 6 ay falan ban yemişti sanırım geçmiş olsun. Onun bahanesi daha mantıklı geldi Nvidia dışındaki sitelerden driver indirip kurmuş rito da smoke, wall gibi detayların içini gösteren şeyler olduğu düşüncesi ile ban atmış. Bu arada bende cyberpunk crackledim, windowsum da crackli ayrica ustune bu süreçte bir sürü crackli oyun oynadım. Belki indirdiği de bilgisayarına virüs bulaştı bunu da hile olarak algıladı bilemeyiz. En azından güvenilirliğine az da olsa emin olduğun sitelerden dosya indirmeni tavsiye ederim.
videoda ki hesap ban yemedi bu arada beni oyundan attı ama hesap ban yemedi cihazım banlı sadece nedenini bilmiyorum ne zaman açılıcağını da

Top Bottom