Neler Yeni

Valorant hata vermeden oyundan atıyor.

Mrhnmk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan Emek
iyi günler arkadaşlar
valorant oynarken bir anda hata vermeden oyundan atıyor. Bütün driverlar günceldir. Diğer oyunlarda böyle bir sorunum yok. Csgo'da test ettim bilgisayarı lakin valorant gibi oyundan atmıyor. DDU ile ekran kartını temiz kurulum yaptım lakin sorunum düzelmedi. Formatta attım belki windowstan kaynaklanıyor diye lakin o da çözüm olmadı. Ram testi yaptım hiçbir sıkıntı çıkmadı. Bilgisayar modelim asus scar 18 belki aynı sorunu yaşayan arkadaşımız bana yardımcı olur. Riota bilet attım lakin onlarlada bir çözüm yolu bulamadılar. Yaklaşık 1.5 aydır bu sorun devam etmektedir. Lütfen yardımcı olun. Ayrıyeten olay görüntüleyicisinde özel dürüm kodu olarak 0xc0000005 kodunu gösteriyor.

1683500475729.png

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Yusuf Eyili
Emekleme süreci bitene kadar Windows 10 a geri dönmenizi tavsiye ediyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: M.2.

M.2.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Daha önce bnde benzer durumu yaşadım. (format, ekran k. driverları vs sorun devam etti) Win 10 pro ile sorun çözülmüştü. Yukarıda arkadaşın belirttiği gibi denemenizde fayda var. Yüksek ihtimalle çözüme ulaşacaksınız.

Mrhnmk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan Emek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha önce bnde benzer durumu yaşadım. Win 10 pro ile sorun çözülmüştü. Yukarıda arkadaşın belirttiği gibi denemenizde fayda var. Yüksek ihtimalle çözüme ulaşacaksınız.
yarın deniyeceğim hocam teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha önce bnde benzer durumu yaşadım. (format, ekran k. driverları vs sorun devam etti) Win 10 pro ile sorun çözülmüştü. Yukarıda arkadaşın belirttiği gibi denemenizde fayda var. Yüksek ihtimalle çözüme ulaşacaksınız.
peki hocam ben w11 kurdum ve oem bir key satın aldım w10 kurunca yeni bir key mi almam gerekiyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: M.2.

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Yusuf Eyili
nasıl yani hocam
Şuan Windows'un Kötü niyetli ve korsan yazılım engelleme çabalarına yoğunlaşarak geliştirdiği Windows 11'in normal çalışma sistemininde etkilenerek düzgün çalışmadığını düşünüyorum. Deneyimlerim de o yönde. Valorant gibi bir oyununda atma sebebinin arka denetimin uygulamanın çalışmasını enegllemesi veya zorlaştırması.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,602
Üyeler
141,460
Son üye
Yiğit12345
Top Bottom