Neler Yeni

valorant hesabım ne kadar eder

yigithandeniz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yigithandeniz
hesapta rgx kelebek bıçak, delipop hançer, gaianın baltası, asil karambit, gaianın intikamı vandal, iyon phantom, fatih ghost, yağmacı operatör var ve hesap plat 2 ve saçma sapan şekilsiz skinler mevcut oyunu bıraktığım için hesabı satmayı düşünüyorum ederi nedir en fazla bu arada 189 vp var içerisinde hesabın

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
2-2,5 bin eder herhalde baya değerli skin var

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
hesapta rgx kelebek bıçak, delipop hançer, gaianın baltası, asil karambit, gaianın intikamı vandal, iyon phantom, fatih ghost, yağmacı operatör var ve hesap plat 2 ve saçma sapan şekilsiz skinler mevcut oyunu bıraktığım için hesabı satmayı düşünüyorum ederi nedir en fazla bu arada 189 vp var içerisinde hesabın
900 civarı verirler diye düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle paralara hesap alan enayidir.
Birader senden cevap olarak ne istenmiş konuda sen ne diyorsun ? Uzaklaş konudan gereksiz uyarıların bize fayda sağlamıyor.

MYSTIC

80+ Silver
900 civarı verirler diye düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birader senden cevap olarak ne istenmiş konuda sen ne diyorsun ? Uzaklaş konudan gereksiz uyarıların bize fayda sağlamıyor.
Yoo ben dolaylı yoldan satmaması gerektiğini söyledim

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

Reindi

80+ Silver
max edeceği 950-1000 ona bile alıcı çıkmaz belki ama sana tavsiyem hesabını satma kesinlikle başına kalıyor adam hesabın şifresini değiştiriyor sonra diyor ki hesabı geri aldı diyor ondan sonra al başına belayı hiç önermem satmanı uğraşma

Top Bottom