Neler Yeni

valorant hesabım ne kadar eder

nightfall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Kasım Can
2-2,5 bin eder herhalde baya değerli skin var
O kadar parayı verecek adam kendi hesabını dizer diye düşünüyorum. Zamanında 700 liralık hesabımı 400'e ilana koydum ses eden olmadı. Böyle ikinci el hesaplara biraz daha uygun fiyat bekliyorlar 🤷🏻‍♂️ En son 300 yazdım, adamın 5 lirası yokmuş 295'e verdim gitti 😂

yigithandeniz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yigithandeniz
max edeceği 950-1000 ona bile alıcı çıkmaz belki ama sana tavsiyem hesabını satma kesinlikle başına kalıyor adam hesabın şifresini değiştiriyor sonra diyor ki hesabı geri aldı diyor ondan sonra al başına belayı hiç önermem satmanı uğraşma
oynamıyorum ve nakit ihtiyacım var ödemelerim var

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
O kadar parayı verecek adam kendi hesabını dizer diye düşünüyorum. Zamanında 700 liralık hesabımı 400'e ilana koydum ses eden olmadı. Böyle ikinci el hesaplara biraz daha uygun fiyat bekliyorlar 🤷🏻‍♂️ En son 300 yazdım, adamın 5 lirası yokmuş 295'e verdim gitti 😂
Kimse pek hesap satın almak istemediği içindir, mesela ben de. Ha dediğinde dizilmiyor işte istediğin skinler. Maalesef valorantta istediğin bir skini istediğin zaman alamıyorsun, mağazana düşmeni beklemen gerekiyor şansa o da artık...

nightfall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Kasım Can
Kimse pek hesap satın almak istemediği içindir, mesela ben de. Ha dediğinde dizilmiyor işte istediğin skinler. Maalesef valorantta istediğin bir skini istediğin zaman alamıyorsun, mağazana düşmeni beklemen gerekiyor şansa o da artık...
Yani tabii orası öyle. Bana aylardır bi Yitik Vandal gelmedi mesela, hâlâ da gelmiyor 🤦🏻‍♂️ Neyse, yine de bu paralara hesap alacak insan bulmak zor diye düşünüyorum dediğiniz gibi 👍🏻

Reindi

80+ Silver
oynamıyorum ve nakit ihtiyacım var ödemelerim var
kardeşim 700-800 nakite ihtiyacın varsa git borç bul bir yerden git bankadan cebe havale yap bankaya öde sonra ama girme şu işe kuzenim hesabını satmak istedi mahkemeyle falan uğraştı yakın arkadaş çevrende biri varsa ona sat ama tanımadığın kişilere satma şu hesabı hesabın şifresini değiştiriyor adam sonra postadan geri aldı diye seni uğraştıracak

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
Yani tabii orası öyle. Bana aylardır bi Yitik Vandal gelmedi mesela, hâlâ da gelmiyor 🤦🏻‍♂️ Neyse, yine de bu paralara hesap alacak insan bulmak zor diye düşünüyorum dediğiniz gibi 👍🏻
Zaten rpler de iyice arttı hiç alınmıyor skin, aylardır yağmacı vandal istiyorum

nightfall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Kasım Can
Zaten rpler de iyice arttı hiç alınmıyor skin, aylardır yağmacı vandal istiyorum
Evet ya son zamlar kötü oldu 😕 Ben de bi ara Yağmacı düşünüyordum da sonra dedim nerdeyse her maç yerden alıyorum, başka bişey aldım 😅

FORZATHON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
mert bozkurt
2-2,5 bin eder herhalde baya değerli skin var
knk 2k eder ama 2 k ya satılmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

knk o hesabı tavsiyem 700-800 arasına satarsın daha yüksek eder aslında ama almazlar ozaman sana kalmış bence satma vp fiyatları artınca 1k ya satarsın iyi oyunlar

Top Bottom