Neler Yeni

Valorant Hesabım Süresiz Askıya Alındı

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
Bende yaklaşık 2 yıl boyunca internet kafede oynadım hiç ban yemedim

Gandalfs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kerem Erzin
Banım açıldı arkadaşlar çok teşekkürler yardımcı olanlar için.

• Beğen
Reaksiyonlar: Nega

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon

Gandalfs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kerem Erzin
Nasıl açıldı neden ban yemişsin yazdılar mi birşeyler merak ettim
Bu mesajı yolladılar bana sebep yazmadılar, ban yerken 3. Şahıs uygulama banı yediğim yazıyordu. %90 İnternet kafedeki bir bilgisayardan hilr açıldı ve o sırada benim hesabım banlandı.

Selamlar,

Yardım için Berquer burada ve sana harika haberleri var! Seni biraz beklettik farkındayım bu durum için affına sığınıyorum.

Umarım seni mutluluktan havalara uçuracak bir haberdir bu çünkü hesabında yaptığımız detaylı incelemeler sonucunda uygulanan işlemin kaldırılması yönünde bir sonuca vardık. ☜(⌒▽⌒)☞ Bu da demek oluyor ki artık rahatça oynamaya devam edebilirsin. (☞ຈل͜ຈ)☞

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
Burak Doğan
Bu mesajı yolladılar bana sebep yazmadılar, ban yerken 3. Şahıs uygulama banı yediğim yazıyordu. %90 İnternet kafedeki bir bilgisayardan hilr açıldı ve o sırada benim hesabım banlandı.

Selamlar,

Yardım için Berquer burada ve sana harika haberleri var! Seni biraz beklettik farkındayım bu durum için affına sığınıyorum.

Umarım seni mutluluktan havalara uçuracak bir haberdir bu çünkü hesabında yaptığımız detaylı incelemeler sonucunda uygulanan işlemin kaldırılması yönünde bir sonuca vardık. ☜(⌒▽⌒)☞ Bu da demek oluyor ki artık rahatça oynamaya devam edebilirsin. (☞ຈل͜ຈ)☞
vanguard arkada calısan uygulamaları görebiliyor ya anlamıstır senin baska oyun oynadıgını kaldırmıslardır

Gandalfs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kerem Erzin
vanguard arkada calısan uygulamaları görebiliyor ya anlamıstır senin baska oyun oynadıgını kaldırmıslardır
Başka oyun oynuyordum ama Valorantta herhangi bir maçta bulunmuyordum genelde yiyenler maç içindeyken oynarlarsa yiyorlar, başka internet kafede de arkada oyun açıkken oynuyordum ama hiç sıkıntı yaşamadım

Top Bottom