Neler Yeni

Valorant HWID kaldırma? (hile açmadım kilitlemeyin)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

an0maLYYY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Çağatay Yılmaz
Öncelikle arkdaşlar hile açmadım. Kimse burda gelip boş yapmasın. Ahmaklığıma geldi skinchanger açmak istedim, açarken ban sebebi olucağını düşünmemiştim. Hele HWID ban hiç beklemiyodum. Bu yüzden moderatörler onaylarsa sevinirim. Skin changer da hile değil mi diye sorabilirsiniz ama kimsenin emeğiyle hakkıyla oynamaığım için hile olarak sayılmaz bence. Sorum şu kaldırmanın bi yolunu bilen varsa ücretisz bi şekilde anlatabilir mi?

NespaY

80+ Silver
Öncelikle arkdaşlar hile açmadım. Kimse burda gelip boş yapmasın. Ahmaklığıma geldi skinchanger açmak istedim, açarken ban sebebi olucağını düşünmemiştim. Hele HWID ban hiç beklemiyodum. Bu yüzden moderatörler onaylarsa sevinirim. Skin changer da hile değil mi diye sorabilirsiniz ama kimsenin emeğiyle hakkıyla oynamaığım için hile olarak sayılmaz bence. Sorum şu kaldırmanın bi yolunu bilen varsa ücretisz bi şekilde anlatabilir mi?
Skinchanger'da hile türlerinden birisidir zaten, para vermeden paralı olan skinleri kullanmıyor musun?

an0maLYYY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Çağatay Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Skinchanger'da hile türlerinden birisidir zaten, para vermeden paralı olan skinleri kullanmıyor musun?
kimsenin emeğiyle hakkııyla oynarmıyorum ve sadece bende gözüküyor. dediğim gibi eğer bilmiyorsan boş yapma lütfen

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
663
İsim
selams
Skin changer normal hilelerden daha kötü direk firmaya zarar veriyorsun

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
663
İsim
selams

Pigasor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Barış Sayan
kimsenin emeğiyle hakkııyla oynarmıyorum ve sadece bende gözüküyor. dediğim gibi eğer bilmiyorsan boş yapma lütfen
Hocam o skine para verenlerin hakkına girmiş olmuyor musunuz? Kimsenin hakkıyla oynamıyorum dediğiniz için söyledim sadece.

Pigasor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Barış Sayan
En mantıklısı RIOT'a destek talebi açıp HWID ban olduğunu bilmiyordum falan bir şeyler söyleyip ban açılmasını talep etmek bence.

an0maLYYY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Çağatay Yılmaz
Hocam o skine para verenlerin hakkına girmiş olmuyor musunuz? Kimsenin hakkıyla oynamıyorum dediğiniz için söyledim sadece.
bence hayır çünkü o skin benm olmuyo ve sadece bende gözüküyo

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim
hwid ban biraz sıkıntı, direkt donanım koduna ban atıyorlar... kaldırabilir misin bilemem. galiba 3 ay beklemen gerekliydi.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,779
Üyeler
153,441
Son üye
ruzgar1234
Top Bottom