Neler Yeni

Rehber Valorant (İLK) hwid bandan kurtulmak!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Bergee

80+ Silver
2560px-Valorant_logo_-_pink_color_version.svg.png

Herkese merhabalar, bu yöntem uzun bir süredir mevcut. Fakat, başlıktada belirttiğim gibi. Sadece ilk banınız için geçerli bir durum bu. Bir çok kişide denenip onaylanmış bir yöntem ama herkeste işe yarayacak diye bir şey yok. Lafı fazla uzatmadan ne yapmanız gerektiğini size kısa ve öz bir şekilde anlatmaya geçiyorum.​

1) İlk banı yediğiniz için yüksek ihtimalle anakart banı değil de disk banı yediniz bu yüzden ban yemiş olduğunuz "ssd-hdd" hangi birini kullanıyor iseniz onu sistemden 3 aylığına uzaklaştıracaksınız yani hiç takmayacaksınız.

2) Daha sonrasında yedek bir "harddiskiniz" mevcut ise bunu formatlayıp güzel bir şekilde sisteminizi her şeyinizi kuracaksınız.

3) İlk 2 adımı yaptıktan sonra sıra geldi modeminizi resetlemeye modemide güzel bir biçimde resetliyorsunuz.

4) Modemide resetledikten sonra Valorant'a hesap oluşturma sayfasına gidip yeni hesap oluşturuyorsunuz. (Hesap oluşturma sayfasına gitmek için tıkla!)

5) Tüm her şeyi yaptıysanız artık sıra geldi Valorant'ı indirmeye. Hesap oluşturduktan sonra zaten indirme ekranına atacaktır sizi bu ekranda indirmeye başlayıp indirme bittikten sonra oyunun kurulumunu yapıp keyifli bir şekilde oyununuzu oynayabilirsiniz. İyi oyunlar :)

(Anakart banını kaldırmakta mümkün lakin herkes methodları paylaşmak yerine onları satmayı düşünüyor. Bende de mevcut ama böyle bir fikrim yok satmayıda düşünmüyorum halka açık bir şekilde paylaşmayıda)

matrax33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Tayfun Çetin
Ortada kurtulun bi durum yok. Banı yediğiniz donanımı pc'den uzaklaştırmak çözüm üretmek değil ki. Kangren olmuş bacağı kesip atmakla aynı şey :D
Hile açıp ban yiyenlere her şey müstehak tabi. Bassınlar parayı yeni disk alsınlar.

Bergee

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ortada kurtulun bi durum yok. Banı yediğiniz donanımı pc'den uzaklaştırmak çözüm üretmek değil ki. Kangren olmuş bacağı kesip atmakla aynı şey :D
Hile açıp ban yiyenlere her şey müstehak tabi. Bassınlar parayı yeni disk alsınlar.
Ben hile kullanmadığım halde yedim ve bu benim için bir çözümdü.

Sylamorph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Furkan Türk
Ya da bunun yerine gidip 100 tl verip spoofer almak ve 10dk da oyuna girmek xd

Bergee

80+ Silver
Ya da bunun yerine gidip 100 TL verip spoofer almak ve 10dk da oyuna girmek xd
100₺'ye spoofer bulabiliyorsanız mantıklı. 100₺'ye satılan spoofer yüksek ihtimalle 7 günlük falandır :D 7 gün boyunca valorant oynayabilirler :D

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Bu tarz şeyleri paylaşmamanız daha iyi değil mi? Hileden ban yemiş bir oyuncu tekrar oynamasın.

Bergee

80+ Silver
Bu tarz şeyleri paylaşmamanız daha iyi değil mi? Hileden ban yemiş bir oyuncu tekrar oynamasın.
Hileden olduğu ne malum? Ben hile kullanmadan yedim :D Bilin bakalım hangi yazılımdan. Riot'un onay verdiği "Blitz" yazılımından.

matrax33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Tayfun Çetin
Ben hile kullanmadığım halde yedim ve bu benim için bir çözümdü.
Öyledir tabi. Büyük ihtimalle hile kullanmaya yeltenip beceremeden ban yedin :) Valorantın güzel tarafı bu. Yılanın başını küçükken eziyor.

Forumlarda bir ton hile kullanmadığım halde ban yedim diye ağlaşanlar dolu. Altını üstünü kurcalayınca gerçek ortaya çıkıyor ki oyunu kıracak 3. parti yazılımlar var bilgisayarında. Daha oyuna giremeden riot vuruyor şamarı.

Silinsin

80+ Silver
Hileden olduğu ne malum? Ben hile kullanmadan yedim :D Bilin bakalım hangi yazılımdan. Riot'un onay verdiği "Blitz" yazılımından.
Riot onayladıysa bundan dolayı ban yemezsiniz sistemsel hataysa ticket atılırsa düzeltilir attığınız ticket varsa ss atarsanız daha makul olabilir ben haksız ban yediğinizi de düşünmüyorum.

Bergee

80+ Silver
Öyledir tabi. Büyük ihtimalle hile kullanmaya yeltenip beceremeden ban yedin :) Valorantın güzel tarafı bu. Yılanın başını küçükken eziyor.

Forumlarda bir ton hile kullanmadığım halde ban yedim diye ağlaşanlar dolu. Altını üstünü kurcalayınca gerçek ortaya çıkıyor ki oyunu kıracak 3. parti yazılımlar var bilgisayarında. Daha oyuna giremeden riot vuruyor şamarı.
Hahaha hocam 25 yaşındayım hayatını 2 ile çarp üstüne 200 ekle. Sonuç ne ise o kadar aydır yazılım ile uğraşıyorum + yayıncıyım nasıl hile kullanabilirim :)

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,955
İsim
Abdullah Aydoğdu
Niye hile kullanan zavallıları oyuna geri döndürmeye çalışıyorsunuz?

Bergee

80+ Silver
Riot onayladıysa bundan dolayı ban yemezsiniz sistemsel hataysa ticket atılırsa düzeltilir attığınız ticket varsa ss atarsanız daha makul olabilir ben haksız ban yediğinizi de düşünmüyorum.
Attım zaten :) Otomatik cevaplar verildiği için pek fazla ilgilenen olmadı :)

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
ZlpFilee
Bi çılgınlık yapıp blitzden dolayı yediğini desteğe yazabilirdin

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom