Neler Yeni

Rehber Valorant (İLK) hwid bandan kurtulmak!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yazılımcıyım demedim yazılımla uğraştım dedim. Önce Türkçenizi geliştirin okuduğunuzu anlayın sonra sizinle tartışırım :)

NiSaY hile değil miydi zaten adam yayında hile kullanıyor yayında bile farkediliyor. Ben yayında açıyorum herkes nasıl oynadığımıda görüyor :D Ne iyi ne kötü plat eloda takılmaca işim gücüm yok immo için hile açıp hesap mı banlatacam asla uğraşmam bile
Nisayın hile kullanıp kullanmadığını söylemedim aldığı cevabı yazdım. "Ne iyi ne kötü plat eloda takılmaca işim gücüm yok immo için hile açıp hesap mı banlatacam asla uğraşmam bile" bu boş bi savunmadır aynı savunmayı Nisay'da ban yediğinde yapıyordu, ranked için hile kullanacacak değilim gibisinden.

Bergee

80+ Silver

uydu3

80+ Silver
Hile kullananlar için değil benim amacım. FarmVille oynayıp onda bile hile kullansanız Vanguard bunu bile algıladığı için ban yiyebiliyor insanlar. Ayrıca free hile bulmanız pekte mümkün değil zaten Valorant'ta :D
E zaten hangi oyun için olduğu önemsiz herhangi bir hile yüklüyse pcnde ban yemen normal?

Bergee

80+ Silver
Nisayın hile kullanıp kullanmadığını söylemedim aldığı cevabı yazdım. "Ne iyi ne kötü plat eloda takılmaca işim gücüm yok immo için hile açıp hesap mı banlatacam asla uğraşmam bile" bu boş bi savunmadır aynı savunmayı Nisay'da ban yediğinde yapıyordu, ranked için hile kullanacacak değilim gibisinden.
Ne diyim hacı yani nasıl savunabilirim başka kendimi :D Kullandım mı diyeyim illa söylemeniz buna getiriyor. Kullanmadığım bir şey için kullandım diyemem ya.
Mesaj otomatik birleştirildi:

E zaten hangi oyun için olduğu önemsiz herhangi bir hile yüklüyse pcnde ban yemen normal?
Bende yüklü değil hocam niye anlamıyorsunuz? Ben yüklü olanlar için bilgilendirme amaçlı bir konu açtım adamlar sanki vatana ihanet etmişim gibi yapmadığım bir sebepten linçliyorlar. Komik yani ülkenin geldiği vaziyet. Linç* iki gün sonra unutulup linç ettikleri insanlar hayatlarına devam ediyor birbirlerini kırdıklarıyla kalıyorlar klasik TR.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom