Neler Yeni

Valorant inanılmaz derecede drop

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yusuf Gugen
Sadece videoyu koyuyorum artık gerçekten ne yapacağımı şaşırdım sorunun ne olduğunu da anlayamadım oyunu artık bu sistemle bile oynayamaz hale geldim lütfen bir öneri sunabilir misiniz

mea554477

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammed Emin Akan
sistemin assağıda yazanmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yusuf Gugen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yusuf Gugen

mea554477

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammed Emin Akan
ramda harbiden bisey var pc yi kapatıp açtığında hemen görev yöneticisini açıp bellek kullanımına bakabilirmisin
Mesaj otomatik birleştirildi:

pc yi yeni açmana rağmen bellek kullanımı yüksekse ona göre bisey söylücem

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yusuf Gugen

ramda harbiden bisey var pc yi kapatıp açtığında hemen görev yöneticisini açıp bellek kullanımına bakabilirmisin

maç bitsin hemen atayım hocam şimdi valorant boş boş ban atacak çıkarsam

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali Dogan
İşletim sisteminiz win10/11 olarak düşünülürse arka planda bir windows update işleminin sürdüğü kabul edilebilir. Ayarlar da windows update e girip güncelleme işlemini kontrol edin. Sistem güncellenmek istiyorsa edin. Sonrasında grafik sürücünüzün yeni versiyonu çıktıysa onu da indirip yükleyin. Düzelecektir. İnternet bağlantı problemi videoda görünmüyor. Sağ üstte bağlantı problemi sembolleri çıkardı wifi kullanıyorsanız.

mea554477

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammed Emin Akan
İşletim sisteminiz win10/11 olarak düşünülürse arka planda bir windows update işleminin sürdüğü kabul edilebilir. Ayarlar da windows update e girip güncelleme işlemini kontrol edin. Sistem güncellenmek istiyorsa edin. Sonrasında grafik sürücünüzün yeni versiyonu çıktıysa onu da indirip yükleyin. Düzelecektir. İnternet bağlantı problemi videoda görünmüyor. Sağ üstte bağlantı problemi sembolleri çıkardı wifi kullanıyorsanız.
sorun ram da ama
bunlar yapılması gerelen amayapsa bile düzelmeyecek büyük ihtimaller

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali Dogan
Raminiz 16gb ram ise yetmemesi imkansız. 8Gb ram ise ssd kullanmanız halinde yine idare edecektir. Videodan okuyamadım kaç gb raminiz oldugunu.
Benzer dropları yasadım ve anlattıgım sekilse cozdum. Hemde 32gb ddr5 ram ve 6800h işlemci ile.

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yusuf Gugen
1720204425153.png

böyle hocam update yeri

16 gb ram var ve şimdi nvidia game surucusunu guncellıyorum

pcyi yeniden başlattım hocam kullanımlar böyle
1720204722493.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
HasHoca
Sadece videoyu koyuyorum artık gerçekten ne yapacağımı şaşırdım sorunun ne olduğunu da anlayamadım oyunu artık bu sistemle bile oynayamaz hale geldim lütfen bir öneri sunabilir misiniz
Hocam bendede eski bir laptop vardı iyi kötü 70-80 FPS oynuyordum drop yemiyodum , fakat yeni güncellemelerle aşırı drop yemeye başladım ve sinirlenip cihazı yumrukladım . Aynı sorun kuzenimdede oldu fakat onda 1660 süper 5600x var . Bence sorun oyunda .

Top Bottom