Neler Yeni

Valorant İstemciyi Yeniden Başlatman Gerek Hatası

bandanizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Can
Arkadaşlar selam. Valorantta son güncellemeden sonra oyuna giremez oldum. İşin sıkıntısı hata kodu da yok. İnternette araştırdım ama hiçbir yöntem işe yaramadı. Vanguard falan yeniden kurdum msconfigten önyükleme yaptım falan. "Bu oyunu oynamak için sistemini yeniden başlatman lazım. Lütfen bilgisayarını yeniden başlat. Sorun devam ederse, Oyuncu Destek Ekibi ile iletişime geç." hatasını alıyorum. Bu hatanın çözümünü bilen var mı?

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Sistemi yeniden başlattın mı (!)

Aynı hatayı bende alıyordum dostum. Oyunu silip tekrar yüklediğimde düzelmişti. Bilmem denedin mi. İstersen ticket atabilirsin Valoranta. Daha doğru ve detaylı çözüm sunabilirler diye düşünüyorum.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,439
İsim
Ümit Can
Sistemin başladığında Vanguard otomatik olarak açılmıyorsa bu hata ile karşılaşabilirsin.

hakanoncul9

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,069
İsim
Hakan Öncül
Instagram
hakanoncul9
Steam
https://s.team/p/cnrp-vkvb/KJTNGHKW
Twitter
hakanoncul9
Discord
https://discord.gg/w4BaEHcVg3
vanguard hile önleyici yapıyo onu. ya hileyi kapatcan ya da yeniden başlatcan gircek

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4

bandanizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
vanguard hile önleyici yapıyo onu. ya hileyi kapatcan ya da yeniden başlatcan gircek
Zaten hile kullanmıyorum dostum öyle olsa hesabım askıya alınırdı bu hata vermesi yerine.
Sistemi yeniden başlattın mı (!)

Aynı hatayı bende alıyordum dostum. Oyunu silip tekrar yüklediğimde düzelmişti. Bilmem denedin mi. İstersen ticket atabilirsin Valoranta. Daha doğru ve detaylı çözüm sunabilirler diye düşünüyorum.
Ticketlara hazır scriptler atıyorlar bir çok kişinin ticketine baktım ama çözüm yok gibi.
Sistemin başladığında Vanguard otomatik olarak açılmıyorsa bu hata ile karşılaşabilirsin.
Açılmıyordu ama sildim oto valo kendi güncelledi vanguardı sonrasında otomatik açılmaya başladı. Defalarca yeniden başlattım vanguard da hemen açılıyor ama valo hala aynı hatada
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adsız.jpg

Hata bu şekilde

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
görev yöneticiden Vanguard kapattıysanız hatayı almanız normal
görev yöneticiye girin başlangıç bölümünde Vanguard etkinleştirin sonra tekrar deneyin

bandanizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Can
görev yöneticiden Vanguard kapattıysanız hatayı almanız normal
görev yöneticiye girin başlangıç bölümünde Vanguard etkinleştirin sonra tekrar deneyin
Zaten etkinleştirildi şeklinde bu bölümde. Vanguard pc ile başlangıçta açılıyor bu aşamada bir sorun yok.

bandanizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Can
Aynı hata ile karşılaşan yok mu?

bandanizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Can
tekrar güncelleme attı ama yok olmuyor

Neo123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Abdulsamed Ekci
tekrar güncelleme attı ama yok olmuyor
Merhaba 2 gün önce bi laptop kullanmaya başladım ilk gün valorantı indirip oynadım ve sizle aynı hatayı aldım ve hiçbir yerde çözümünü bulamadım siz bu sorunu çözdüyseniz bana da yardımcı olur musunuz

Top Bottom