Neler Yeni

Yardım Valorant oynarken ani ping yükselmesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet Yılmaz
Başlıktan anladığınız gibi valorant oynarken normalde 25 - 30ms arası ping alırken 60 saniyede bir 500 - 1500 ms ping'e çıkıyo ve 5 saniyede düşüyor ayrıca 25 ping alırken ortalamanın üstünde ping ve ağ sorunu diyo bazen. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

(CMD'de 1.1.1.1'e ping atınca ortalama 23ms ping veriyo, Speedtest de aynı şekilde)

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet Yılmaz
Upload değerinde normal çok garip, görev yöneticisinden internetini kullanan başka bir uygulama (Windows Update gibi) var mı?
Baktığımda ağ kullanımına göre sıralıyorum ve şu an açık olan tarayıcı dışında hepsinde 0mb/s yazıyor en üstte system settings broker gibi windowsla gelen uygulamalar/hizmetler var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mutlaka kaçırdığın bir nokta olması gerekiyor bu internet değerleriyle o ping normal değil çünkü. Diğer oyunlarda sorun yaşıyor musun?
Biraz komik olacak ama zulada 32ms sabit alıyorum ve sorun yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Erdem Durdu
Yan ekranın vs. varsa eğer oyundayken ağ kullanımını izleyebilir misin? Bunu yaparken de Modeminin arayüzüne girip kablosuzu kapatabilirsin.

Yan ekran yoksa oyunu alta alarak bak

Ben eskiden valorantta bu sorunu yaşarken valorantın ağ kullanımı çok yüksek oluyordu hatta bu sorundan dolayı ticket açmıştım ve çözememişlerdi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet Yılmaz
Yan ekranın vs. varsa eğer oyundayken ağ kullanımını izleyebilir misin? Bunu yaparken de Modeminin arayüzüne girip kablosuzu kapatabilirsin.

Yan ekran yoksa oyunu alta alarak bak

Ben eskiden valorantta bu sorunu yaşarken valorantın ağ kullanımı çok yüksek oluyordu hatta bu sorundan dolayı ticket açmıştım ve çözememişlerdi.
resim_2022-05-03_130941277.png

İlginçtir, her 20sn'de bir ping çıkardı bunu yaparken bi 3dk boyunca sabit 26 oldu şaka gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Erdem Durdu
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Erdem Durdu
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR