Neler Yeni

Valorant Paket Kaybı Var

Ultracı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Rıfat Avcı
Valorant paket kaybı var nasıl çözebilirim ISS ye destek talebi açtım. pingim düşük ama paket kaybı %1 ile %6 arasında gidip geliyor. Çözüm bilen varsa yardım bekliyorum.

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Valorant paket kaybı var nasıl çözebilirim ISS ye destek talebi açtım. pingim düşük ama paket kaybı %1 ile %6 arasında gidip geliyor. Çözüm bilen varsa yardım bekliyorum.
Valorant paket kaybı ne knk? Speedtestte kaç Mb çıkıyo valorantta paket kaybı ne

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
Valorant paket kaybı ne knk? Speedtestte kaç Mb çıkıyo valorantta paket kaybı ne
dostum paket kaybı sen dosya aktarımı yaparken kaybolan veri miktarıdır mb ile pekte alaksı yok paket kaybına sebpe olan şey kesik internet bağlantısıdır

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
dostum paket kaybı sen dosya aktarımı yaparken kaybolan veri miktarıdır mb ile pekte alaksı yok paket kaybına sebpe olan şey kesik internet bağlantısıdır
Tamam ben paket kaybı şudur dememisim ki adam %1-%6 paket kaybı var demiş demekki Mb den bahsediyo valorant paket kaybı ne dediğim bu

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
Tamam ben paket kaybı şudur dememisim ki adam %1-%6 paket kaybı var demiş demekki Mb den bahsediyo valorant paket kaybı ne dediğim bu
hayır dostum ben sana paket kaybının ne olduğunu açıkladım amacım kızmak değil

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
hayır dostum ben sana paket kaybının ne olduğunu açıkladım amacım kızmak değil
Tamam knk sorun yok bir şey demedim ben de ama sadece arkadaşın dediği valorant paket kaybıni merak ettim neyi kastediyo diye

Ultracı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Rıfat Avcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Speedtestim de olması gerektiğinden düşük. ISS destek cevabını beklemekten başka yapabileceğim bir şey yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,814
Üyeler
157,288
Son üye
Vishera
Top Bottom