Neler Yeni

VALORANT Türkiye - 1. Yıl Savaş Bileti Topluluk Oylaması!

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

Dolu Dolu Bir Yıl.

Milyonlarca saat, milyonlarca oyun oynadığımız; oynamadığımız zamanlarda da milyonlarca saat VALORANT izlediğimiz bir yılı geride bıraktık. Bu yıl içerisinde ise tam altı adet Savaş Bileti ile oynadık. Ascent Oyuncu Kartı’yla başladık ve şimdi Şakıyançelik’i koleksiyonumuza kattık.

Senin Değerli Fikirlerini Bekliyoruz.​

Şimdi ise bu dolu dolu yılın şerefine, senin de hazırladığımız konseptlere dair fikirlerin ile gelecekteki Savaş Bileti içeriklerine dokunmak istiyoruz. Hazırladığımız içerikler tabii ki şu anda bir fikir, bir konsept. Bu nedenle oyuna geleceklerinin ve son hallerinin şimdi göstereceğimiz şekilde olacağının bir garantisi bulunmuyor. Aynı şekilde 3. Bölüm hazırlıklarında sona yaklaştığımız için, bu içeriklerin en erken 4. Bölüm’de oyuna gelebilme ihtimali olabilir. Fikir aşamasında senin de fikirlerini almak istediğimiz için erkenden sorduk.

Savaş Bileti İçerikleri.

VALORANT Türkiye olarak, topluluk olarak bizim VALORANT heyecanımızı ve bizim muhabbetimizi yansıtan tam 5 içerik hazırladık. Bu içeriklerle ilgili sizin yorumlarınızı aşağıda paylaştığımız form üzerinden aldıktan sonra, geri dönüşlerinize göre gelecekteki Savaş Biletlerinde yer alabilme şansları için yola çıkacaklar.

Valorant-1YIL-Banner-%C3%B6zelharekat-838x110.jpg

Valorant-1YIL-Banner-Nazar-838x110.jpg

Valorant-1YIL-Banner-nete-838x110.jpg

Valorant-1YIL-Banner-karbonkebap-838x110.jpg

Valorant-1YIL-Banner-ryok-838x110.jpg

Form Linki: 1. Yıl Savaş Bileti Topluluk Oylaması

Özet: Yanlış anlamadıysam her ülkeden seçilecek bir sprey veya silah uğuru (artık ülkeler oyunculara neler sunmuşsa) onlardan biri seçilecek ve gelecek savaş biletinin ücretsiz alınabilen kısımlarında yer alacak. Tabi yanlış anlamış olabilirim daha tam anlayamadım :D

Konu İçeriği:
PlayVALORANT - 1. Yıl Şerefine Savaş Bileti Topluluk Oylaması

Sizce hangisi daha iyi? Benim favorim "NT" yazılı sprey oldu. Sonrasında en beğendiğim "Nazar Etme" spreyi oldu. Sizin favorileriniz neler, konunun altına bekliyorum :D

01adanalı

80+ Silver
NT spreyi baya güzelmiş .

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Neden bilmiyorum ama "Ne Te" ve "R Yok!" çok hoşuma gitti.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4

Dolu Dolu Bir Yıl.

Milyonlarca saat, milyonlarca oyun oynadığımız; oynamadığımız zamanlarda da milyonlarca saat VALORANT izlediğimiz bir yılı geride bıraktık. Bu yıl içerisinde ise tam altı adet Savaş Bileti ile oynadık. Ascent Oyuncu Kartı’yla başladık ve şimdi Şakıyançelik’i koleksiyonumuza kattık.

Senin Değerli Fikirlerini Bekliyoruz.​

Şimdi ise bu dolu dolu yılın şerefine, senin de hazırladığımız konseptlere dair fikirlerin ile gelecekteki Savaş Bileti içeriklerine dokunmak istiyoruz. Hazırladığımız içerikler tabii ki şu anda bir fikir, bir konsept. Bu nedenle oyuna geleceklerinin ve son hallerinin şimdi göstereceğimiz şekilde olacağının bir garantisi bulunmuyor. Aynı şekilde 3. Bölüm hazırlıklarında sona yaklaştığımız için, bu içeriklerin en erken 4. Bölüm’de oyuna gelebilme ihtimali olabilir. Fikir aşamasında senin de fikirlerini almak istediğimiz için erkenden sorduk.

Savaş Bileti İçerikleri.

VALORANT Türkiye olarak, topluluk olarak bizim VALORANT heyecanımızı ve bizim muhabbetimizi yansıtan tam 5 içerik hazırladık. Bu içeriklerle ilgili sizin yorumlarınızı aşağıda paylaştığımız form üzerinden aldıktan sonra, geri dönüşlerinize göre gelecekteki Savaş Biletlerinde yer alabilme şansları için yola çıkacaklar.

Valorant-1YIL-Banner-%C3%B6zelharekat-838x110.jpg

Valorant-1YIL-Banner-Nazar-838x110.jpg

Valorant-1YIL-Banner-nete-838x110.jpg

Valorant-1YIL-Banner-karbonkebap-838x110.jpg

Valorant-1YIL-Banner-ryok-838x110.jpg

Form Linki: 1. Yıl Savaş Bileti Topluluk Oylaması

Özet: Yanlış anlamadıysam her ülkeden seçilecek bir sprey veya silah uğuru (artık ülkeler oyunculara neler sunmuşsa) onlardan biri seçilecek ve gelecek savaş biletinin ücretsiz alınabilen kısımlarında yer alacak. Tabi yanlış anlamış olabilirim daha tam anlayamadım :D

Konu İçeriği:
PlayVALORANT - 1. Yıl Şerefine Savaş Bileti Topluluk Oylaması

Sizce hangisi daha iyi? Benim favorim "NT" yazılı sprey oldu. Sonrasında en beğendiğim "Nazar Etme" spreyi oldu. Sizin favorileriniz neler, konunun altına bekliyorum :D
Her ülkeden kendi değerlerine özgü şeyler alınması hoş olmuş. Aferin Rito.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi