Neler Yeni

Valorant yüksek fps kasma sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Gökhan
2 ay öncesine kadar herhangi bir sorun yoktu simdi mi darboğaz olmaya başlıyor anlamadım

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Oğuzhan yücel
sabitlediğim zaman akıcı sekilde oynuyordum ancak simdi sabitledigimde de kasıyor oyun
oyunu silip yüklemeyi denedinmi yada format atıp windowsuna temiz kurulum yapabilirsin windowslada alakalı olabilir bu aralar kendisi pek iyi değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Darboğaz yok ayrıca 3100 ile 2600 ın performansı aynı
hocam 3100ün oyun performansı daha iyi değilmiydi ??

Swarley

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Enes
Darboğaz filan yok aynı sistemi kullanıyorum çok bilginiz varmış gibi burda netten baktığınız yanlış bilgileri buraya yansıtmayın bide laf dalaşına giriyosunuz

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
Darboğaz yok arkadaşlar sallıyor
+

yazılımsal bir problem olabilir ekran kartı için whql recommended sürümünü mü kullanıyorsun optiontal versiyonu mu? whql kullanıyorsan işletim sistemi ile ilgisi olabilir malwarebytes ile tarama yap düzelmezse format atman yararlı olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Gökhan
+

yazılımsal bir problem olabilir ekran kartı için whql recommended sürümünü mü kullanıyorsun optiontal versiyonu mu? whql kullanıyorsan işletim sistemi ile ilgisi olabilir malwarebytes ile tarama yap düzelmezse format atman yararlı olur
whql sürümünü kullanıyorum.bugün format atacağım umarım düzelir

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Darboğaz bir tek performans ile alakası yok işlemci özellikleri ile alakalı (mimari gibi şeyler) birde darboğaz yapıyor bilmiyorsan konuşma.
darboğaz falan olmuyor ama mimari ile alakasının olduğu konusunda haklısın yani burda herkes haksız sonuçta

Kr0nos6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Kronos
Hocam oyunda bir sıkıntı var sanırım bende de hiç kasma olmazdı fakat şu anda raunt başlarında drop yiyorum.

Hocam oyunda bir sıkıntı var sanırım bende de hiç kasma olmazdı fakat şu anda raunt başlarında drop yiyorum.
Siz bir güç profilinizi kontrol edin güç tasarrufunda falan ise onu yükseltin ardından da Radeon'un denetim masasından performansa göre ayar yapın. Önerebileceklerim bunlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,285
Üyeler
149,879
Son üye
FixShadow
Top Bottom