Neler Yeni

valorantta işlemci 74-78 derece arasındayken oynamak zarar verirmi?

yigitxx00

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Yiğit
arkadaşlar işlemcim valorant oynarken bu derecelerde stok fanla oynuyrum odamda cam yok ve kaım kapalı ama dereceler bu şekilde böyle oyun oynarsam zarar verirmi bilgisayar 1 yıllık bugün ıd coolin 214 fanı sipariş ettim sizce bu 1 yılda zarar gelmişmidir önceden last of us ta oynadım fakat o ekran kartına yük bindiriyor sanırsam ama zarar gelmişmidir sizce şu ana kadar

Son düzenleme:
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,293
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Kardeşim 100 dereceye kadar çalışabilen aleti 20 derece daha altta kullanmak sence zarar verir mi? Kaldı ki işlemci kendini korur zaten 100ü geçersen kapatıyor kendini.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
Normal sıcaklıklar İşlemci ağırlıklı oyunlar için. Hiçbir şey olmamıştır.

yigitxx00

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeşim 100 dereceye kadar çalışabilen aleti 20 derece daha altta kullanmak sence zarar verir mi? Kaldı ki işlemci kendini korur zaten 100ü geçersen kapatıyor kendini.
sağolun hocam içimi rahatlattınız gelbura.com dan ıd cooling se 214 xt yi sipariş ettim takınca rahatlaacağım artık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normal sıcaklıklar İşlemci ağırlıklı oyunlar için. Hiçbir şey olmamıştır.
sağolun hocam

yigitxx00

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Yiğit
hocam mesela ben the forest oynadım 2-4 saat aarası full 78 derece civarlarındaydı zarar gelmemiştir değilmi

bozkan

80+ Bronze
79 derece olduğu anda patlar hocam bilgisayar dikkat edin

Tüm gün bilgisayarda zaman geçirip nasıl bilgisayarlar hakkında bu kadar bilgisiz olunabiliyor :D forumda 676 mesajınız var, hiç mi denk gelmediniz bir şeylere anlamıyorum

yigitxx00

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Yiğit
79 derece olduğu anda patlar hocam bilgisayar dikkat edin

Tüm gün bilgisayarda zaman geçirip nasıl bilgisayarlar hakkında bu kadar bilgisiz olunabiliyor :D forumda 676 mesajınız var, hiç mi denk gelmediniz bir şeylere anlamıyorum
Hocam geldimde sorun gelmeyeceğini düşünüyorum bende fakat takintiliyim bu konulara o yüzden konu açıyorum içimin rahat etmesi için

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Himmet
Bu sıcaklıkların normal olduğunu biliyorum. Özellikle işlemci ağırlıklı bir oyunda.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,716
Üyeler
141,037
Son üye
ahvolkanto
Top Bottom