Neler Yeni

Vans ayakkabı alınır mı

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Metin Şeker
Vans ayakkabı almak mantıklı mıdır görünüşü hoşuma gidiyor ama dayanıklık konusunda cok gidiyor diyende var az gidiyo diyende var karar veremedim kullanan varsa dayanıklılığı nasıldır ayakkabı numaram 46🤠

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
marilyn
Vans ayakkabı almak mantıklı mıdır görünüşü hoşuma gidiyor ama dayanıklık konusunda cok gidiyor diyende var az gidiyo diyende var karar veremedim kullanan varsa dayanıklılığı nasıldır ayakkabı numaram 46🤠
Çivili pedalda uzun süre vans giydim iniş sirasinda bisikletten düşünce kumaşı yırtıldı direkt patladi ayakkabi yaklaşik 1 yil boyunca kullandim gayet tatmin edici bir ayakkabiydi benim için bana kalsa hala giyerim ama kumaşı çok açıldığı ve ayakkabi ayağimdan çikacak gibi olduğundan giymeyi biraktim yeni vansa geçtim o da 3 ay olacak gibi orjinal alirsan vansin kendi sitesinden sorun yaşayacağini sanmam

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,099
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Çok hoşuma gidiyoda benim ayak tipime uygun değil galiba ben rahat edemeyip iade etmiştim :(

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Metin Şeker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çivili pedalda uzun süre vans giydim iniş sirasinda bisikletten düşünce kumaşı yırtıldı direkt patladi ayakkabi yaklaşik 1 yil boyunca kullandim gayet tatmin edici bir ayakkabiydi benim için bana kalsa hala giyerim ama kumaşı çok açıldığı ve ayakkabi ayağimdan çikacak gibi olduğundan giymeyi biraktim yeni vansa geçtim o da 3 ay olacak gibi orjinal alirsan vansin kendi sitesinden sorun yaşayacağini sanmam
Peki flodaki vans orjinal midir hocam sikayetvar da orjinal olmadıgına dair sikayetler var

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,103
İsim
Mert Metshi
kardesim kullaniyordu ilk yilinda tabani acildi

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Baran
dayanıklı uzun süre gider

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Metin Şeker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kardesim kullaniyordu ilk yilinda tabani acildi
Hocam ayagım büyük oldugu icin zaten slazenger lumberjack vs ülkemiz icin düsük-orta segment ayakkabılar 3 ay dayanıyor bende

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,417
Üyeler
157,067
Son üye
gokhandinc
Top Bottom