Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 Vatan 5 Gün 5 Gece Hazır Sistem İndirimi🔥🔥 SON SİSTEM

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
SEFA KAYA
yarın da kapanışı 4070ti'la yaparlarsa şaşırmam
ama bence 4080 sistem gelebilir
herkesin cebine göre sistem çıkardılar

Cyrona

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Caner ÇARŞANBA
arkadaşlar merhaba,

İlk sistemlerden olan 7500f 4060Tİ 'lı sistem geldi, montajsız seçmişim farkında olmadan zaten bu yetmezmiş gibi kutularda işlemci fanı çıkmadı ne yapabilirim? Çok ufak bir şey'e işlemciyi sarıp çok ufak kutuda ayrı kargo ile göndermişler, toplam 3 koli olacak şekilde 1'i kasa diğeri de ekran kartı ve anakart kutusuz ssd ve ram olmak üzere

bluenstar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Hüseyin Y.
arkadaşlar merhaba,

İlk sistemlerden olan 7500f 4060Tİ 'lı sistem geldi, montajsız seçmişim farkında olmadan zaten bu yetmezmiş gibi kutularda işlemci fanı çıkmadı ne yapabilirim? Çok ufak bir şey'e işlemciyi sarıp çok ufak kutuda ayrı kargo ile göndermişler, toplam 3 koli olacak şekilde 1'i kasa diğeri de ekran kartı ve anakart kutusuz ssd ve ram olmak üzere
tray olanlar soğutmasız diye biliyorum.

Cyrona

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Caner ÇARŞANBA
7500f ddr5 li 16 GB 4060 ti beyaz kasa sistem elime ulaşmıştır hayırlı uğurlu olsun.

ldavsts.jpg
arkadaşa fanlı bir şekilde ulaşmış ama

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,703
İsim
Kerem Çavuş
arkadaşlar merhaba,

Whatsapp destek hattına yaz yardımcı olurlar
tray olanlar soğutmasız diye biliyorum.
tray değil mpkydı , stok soğutucu gönderiliyor ama işlemci kutusu olmuyor

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
John Smith
arkadaşlar merhaba,

Vatanı arayın durumu anlatın, normalde soğutucu ile gönderiliyor.

Cyrona

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Caner ÇARŞANBA
Mesai saati dışı olduğundan site üzerinden mesaj ile iletim sağladım, yaptıkları dönüş..

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-05-23 204935.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-23 204935.png
    97.7 KB · Hit: 97

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Ahmet Kocar
Mesai saati dışı olduğundan site üzerinden mesaj ile iletim sağladım, yaptıkları dönüş..
Stok fan yok o kutuda
Siparişlerim kısmından işlemci'de ne yazıyor kutusuz yazıyorsa vatanbilgisayar haklı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Stok fan bu işlemciyi soğutamaz zaten bir tane kule tipi soğutma alın kurtulun.

Cyrona

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Caner ÇARŞANBA
Stok fan yok o kutuda

Siparişlerim kısmından işlemci'de ne yazıyor kutusuz yazıyorsa vatanbilgisayar haklı.

Bu sistemi almıştım hocam, MPK yazıyor işlemci de kutusuz fanlı olması lazım buradaki arkadaşlarda öyle izah etti

Şimdi tekrar geri dönüş sağladı Vatan,

İlgili birimlerimiz ile görüşme sağlanmıştır. Fan gönderimi kısa süre içerisinde tarafınıza sağlanacaktır. Saygılarımızla... Vatan Bilgisayar

Güncellediler yorumu

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Ahmet Kocar

Bu sistemi almıştım hocam, MPK yazıyor işlemci de kutusuz fanlı olması lazım buradaki arkadaşlarda öyle izah etti

Şimdi tekrar geri dönüş sağladı Vatan,

İlgili birimlerimiz ile görüşme sağlanmıştır. Fan gönderimi kısa süre içerisinde tarafınıza sağlanacaktır. Saygılarımızla... Vatan Bilgisayar

Güncellediler yorumu
Doğru stok fanı unutmuşlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,334
Üyeler
145,162
Son üye
hunterfoxg
Top Bottom