Neler Yeni

Vatan bilgisayar 2 Anakartta bozuk çıktı

djosidj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Oğuzhan İnce
Arkadaşlar vatandan msi b550 pro wifi anakart satın aldım pc ye montajladım ama anakart çalışmıyordu. Gittim vatana iade ettim. Ertesi gün arayıp gelin iade alacağız dediler. Ürünü iade edip bu sefer üstüne 600 tl koyarak b550 mag tomahawk aldım bu ürün çalışıyordu yalnız ram slotları bozuktu. Servise gidecek dediler ve servisten bana kullanıcı hatası diyip işlemci soketinin altında kırık var diyip 279 tl ödemem gerektiğini söylediler.İşlemcide sorun yok çalışıyor ram slotları bozuk. 4 Tane ram takınca çalışmıyor pc. ( Ramlar aynı marka model ) .Bende onay vermedim red verdim. Yılbaşından sonra vatana gideceğim iade isteyeceğim yada değişim.Teslim ederken hiçbir kırık felan yoktu sorunsuz teslim ettim işlemci takmakta nevar ? Varmı böyle başına gelen iade ederlermi ne yapmam gerekiyor sizce ?

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,160
İsim
Musa

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Vatan güvenilir; İtopya, İnceHesap, Teknobiyotik dolandırıcı (!)

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,608
İsim
oğuzhan ege
zaten ilk başta vatandan bir şey alarak hatayı siz yapmışınız üzgünüm ödemek zorundasınız vatandan bir şey alınmaz her ürünün normal fiyatına göre pahalı satıyolar bence

djosidj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Oğuzhan İnce
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İade almazlarmı daha hiç 1 haftalık anakart

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,160
İsim
Musa
İade almazlarmı daha hiç 1 haftalık anakart
Almaları lazım. 14 gün koşulsuz iade etme hakkın bulunuyor. Anakartı kucağına al dükkanlarına git ve görüş. Gerekli açıklamaları yapıp iade etmek istiyorum de. Diretirler ise iade etme hakkının olduğunu kabul etmezseniz yetkili yerlere başvuracağını söyle.

djosidj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Oğuzhan İnce
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Almaları lazım. 14 gün koşulsuz iade etme hakkın bulunuyor. Anakartı kucağına al dükkanlarına git ve görüş. Gerekli açıklamaları yapıp iade etmek istiyorum de. Diretirler ise iade etme hakkının olduğunu kabul etmezseniz yetkili yerlere başvuracağını söyle.
Şuan serviste gelince 14 günü geçmiş olacak genede kabul ederler dimi gerekirse servis ücretini veririm anakartı iade ederim

ankaraps3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Gökalp Tuncer
internet alışverişi dışında iade yok

Top Bottom